Měl možnost poznat tuto sedmimilionovou metropoli a na šest dní se stal její součástí. Vystupoval v různých částech města na devíti exkluzivních kouzelnických show. Nyní se už zpět v Česku soustředí na nové rekordy a iluze.

Přímo pro Bradáče bylo v Hongkongu připraveno pět speciálních scén. „Všechna vystoupení probíhala ve velkých nákupních centrech a přihlíželo jim několik stovek diváků,“ řekl třiadvacetiletý iluzionista.

„Z turné mám příjemný pocit. Dospělí i děti se bavili, smáli a skvěle spolupracovali. Spokojení byli i organizátoři. Navíc se mi povedlo zlomit několik světových rekordů,“ zhodnotil.

Poslední den loňského roku došlo i na lámání rekordů. Bradáč zde dokázal vylepšit čtyři aktuální rekordy ze svých celkových sedmnácti. Jeho cílem je držet současně 25 Guinnessových světových rekordů.

Jen pár hodin před slavnostním odpočítáváním konce roku Bradáč konečně zahájil své první kouzelnické představení. Silvestrovskou show sledovalo několik stovek diváků, kteří mohli vidět jak mizení předmětů nebo předpovídání karet, tak i samotnou levitaci. Do své show zapojil kromě publika i moderátory akce, kteří jsou v Hongkongu populárními televizními baviči. Jednomu z nich například propíchl bankovku, kterou následně ještě protrhl, aby ji nakonec několika magickými pohyby dal zase dohromady a v pořádku a v její původní hodnotě vrátil.

Po zahajovací show následovalo dalších osm vystoupení. Bradáč na nich kromě kouzlení předvedl své umění při žonglování vzhůru nohama a eskapologii. „Díky tomu, že jsem vystupoval na více místech, jsem měl možnost lépe poznat Hongkong. Město obklopuje úchvatné kopcovité panorama,“ dodal Bradáč.

S čínským publikem má zkušenost z roku 2008, kdy byl hostem prestižní čínské televizní show Guinness World Records Special. Sledovalo jej tehdy přes 50 milionů lidí. Kouzlil také na pekingském náměstí.

Ihned po návratu se vrhl na přípravu nových rekordů. Tvrdě trénuje a už brzy se v Praze pokusí o žonglování pod vodou. Kromě toho připravuje nová kouzla a televizní projekty. „Pokud půjde vše podle plánu, mají se fanoušci na co těšit už brzy,“ uvedl mladý mág.