Pro své fanoušky a všechny Liberečáky připravil na čtvrteční odpoledne hokejový klub neformální rozloučení s uplynulou sezónou. Začátek bude v 16 hodin v Home Credit Areně.

Největším lákadlem bude setkání s hráči, které se tentokrát ponese v neformálním duchu. Zázemí týmu v Home Credit Areně bude fanouškům volně přístupné. To se týká především samotné kabiny hráčů a přilehlých prostor. K dispozici bude také ledová plocha v aréně, kde budou pro malé i velké připraveny dovednostní soutěže i prostor k volnému bruslení.

Setkání se zúčastní kompletní kádr Bílých Tygrů včetně trenérů, kteří se buďto ujmou role průvodců v šatnách či se přímo zúčastní aktivit na ledové ploše. Fanoušci si tak budou moci vyzkoušet, jak těžké je překonat Romana Willa v brance nebo podstoupit soutěž v přesnosti střelby s útočníkem Michalem Bulířem.

V útrobách tygřího zázemí budou mít možnost nahlédnout pod pokličku každodenní činnosti špičkových hokejistů s komentářem přítomných hráčů a trenérů. Bude tu také ideální možnost pro krátká setkání, získání podpisů nebo pro společné fotografie.

Na ploše Home Credit Areny budou připravena i další lákadla. Ve foto koutku se fanoušci mohou vyfotiti s oporami Bílých Tygrů a vytištěné fotografie ihned také podepsat. K dispozici budou herní konzole a samozřejmostí je pak přítomnost prodejního stánku s tygřími fan předměty. Chybět nebude ani nabídka občerstvení.

Každé dítě do 140 cm výšky při vstupu do Areny obdrží voucher na nealko, popcorn a párek v rohlíku zdarma. Konec „OFF“ Párty je naplánován na 19 hodin.