„Naše Nadace se snaží dlouhodobě pomáhat dětem a rodinám s dětmi, které jsou v nelehké životní situaci," říká Eva Syrovátková z Nadace Syner. "S rodinou Čečkových jsme v kontaktu již několik let. Obě jejich dcerky, dvojčata, mají bohužel zdravotní komplikace a péče o ně vyžaduje velké nasazení. Čečkovi jsme přitom nevybrali náhodou. Obě dívky jsou velkými fanynkami Bílých Tygrů.," dodává.

Před utkáním Bílých Tygrů s Oceláři Třinec 26. prosince v Home Credit Areně, předá Eva Syrovátková za Nadaci Syner a Branko Radivojevič za Bílé Tygry Kristině Čečkové šek na vybraný finanční obnos.

Hráči již mezi sebou vybrali 40 000 Kč a velkou měrou přispěje rovněž Nadace Syner. Navíc z každého prodaného lístku na utkání s Třincem půjde 10 Kč také do finanční sbírky. Na dobrou věc tak přispějí i sami fanoušci Bílých Tygrů. „Je skvělé, že se u Bílých Tygrů udržuje tato vánoční dobročinná tradice. V NHL jsou podobné akce samozřejmostí a myslím, že mluvím za celý tým, když řeknu, že jsme rádi, že můžeme pomoci tam, kde se s lidmi život nemazlí," prohlásil kapitán Tygrů Branko Radivojevič. „Věřím, že náš finanční dar pomůže a Čečkovým trochu zpříjemní život."