Kapelník Marek Ottl vybral z řad kapely členy, kteří mají velkou zkušenost s autorskou tvorbou. Vojtěch Šilhán, Matěj Myslivec, Veronika Sabová a Denis Beganovic napsali pro liberecký band celkem šest písniček, které Ottl dopsal do charakteristických aranží naší kapely. „Změníme tím historii kapely a doufáme, že nás to posune dopředu. Jsou to velké pecky a těšíme se na jejich první představení našim fanouškům,“ netajil nadšení Marek Ottl.

Hudební program doplní známými hity od velkých hvězd jako Bruno Mars, Jamiroquai či David Guetta a další. Big Band Jam se uskuteční na netradičním místě. Místo na libereckém náměstí zahraje Big’O’Band na letní scéně klubu Bunkr.

„Hraní si vychutnáváme úplně stejně jako před epidemií koronaviru. Ke každému hraní přistupujeme stejně a bereme to pozitivně,“ podotkl kapelník.Aktuálně má skupina naplněný podzimní i zimní program. Z vlastní produkce se těší na vánoční koncert v Divadle F. X. Šaldy, který je naplánovaný na 22. prosince. „Doufám, že se kulturu podaří oživit co nejdříve. Čím déle to bude trvat, tím těžší to bude. Kulturu budeme potřebovat vždy ke zbroušení společenských hran,“ doplnil Marek Ottl.