Jako již tradičně dostali i letos fanoušci Bílých Tygrů Liberec příležitost získat cennou připomínku na sezonu 2017/18 v podobě originálního dresu hráčů extraligového týmu. Do aukce šla až na jednu výjimku kompletní bílá sada, v níž Tygři dokráčeli do čtvrtfinále play-off. Všech 35 dresů našlo nové majitele.

Nejvíce se podle očekávání přihazovalo na dresy opor, které po sezoně organizaci Bílých Tygrů opustily. Nejcennějším se stal trikot Tomáše Filippiho, který zájemce získal za 4600 Kč. Jen o sto korun méně zaplatili vítězové aukce za dresy Romana Willa a Lukáše Jaška.

Že šlo o přetahovanou do poslední chvíle, ukazuje souboj o dres Jana Stránského. „Přestože byl původně konec aukce naplánován na 18 hodin, každý ze zájemců měl v tu dobu příležitost zareagovat na nový příhoz. Díky tomu byla dražba Stránského dresu, jenž se nakonec vyšplhal na 3700 Kč, ukončena po několika příhozech na poslední chvíli až krátce před půl sedmou,“ uvedl Kadlec.

Aukce také dokázala, že mají Bílí Tygři fanoušky nejen v Libereckém kraji, ale také po celé republice. Dres Marka Kvapila získal zájemce z Brna, trikoty Jana Stránského nebo Lukáše Vantucha míří do Prahy a dres Michala Bulíře získala fanynka z Hradce Králové. Dresy Milana Bartoviče či Martina Bakoše dokonce poputují na Slovensko.