Od soboty 16. dubna mohou tak návštěvníci aquaparku nastupovat v tobogánové hale na „Spacebowl“ tobogán přes nově zrekonstruované nástupní prostory, jež byly po letech provozu již opotřebované. Navíc podél tobogánů čeká na malé návštěvníky nově vypletený síťový labyrint.

Měřič rychlosti na skluzavce

Na tobogánech bude ještě do konce dubna osazeno nové signalizační zařízení s měřícím zařízením a ukazatelem na rychlost průjezdu. V sauně byly instalovány nové rošty a v celém aquaparku byly odstraněny síťové rámy, které instalací nerezového zábradlí odpovídajícího normám ztratily smysl a bránily ve výhledu. Areál bude tedy nyní přehlednější a vzdušnější.

V aquaparku byly po zimě rovněž vyčištěny i klimatizační jednotky včetně celého vzduchotechnického rozvodu, v tobogánové hale přibyla další větev pro lepší cirkulaci vzduchu.

V roce 2010 navštívilo aquapark skoro 200 tisíc návštěvníků, což je přibližně stejný počet hostů jako v loňském roce. Kromě aquaparku pak Centrum Babylon nabízí i největší kongresové centrum v libereckém kraji, iQpark, Lunapark s mnoha atrakcemi pro nejmenší hosty, možnost bowlingu a mnoho dalších služeb.