První proměněnou uvidíte na stránkách severočeských Deníků 21. listopadu a už v tento den začne velká soutěž. Čtenáři Deníků budou mít možnost sledovat šest žen, které promění tým profesionálů a vybrat mezi nimi tu proměnu, která se podle nich nejvíce povedla. Hlasování začne 18.11. a skončí 2. února 2012. V této době se budou na stránkách Deníků pravidelně objevovat proměněné dámy.

Bude to velký adrenalin

Na Egoo proměny se velmi těší dvojnásobná kadeřnice roku a majitelka kadeřnického a kosmetického studia Egoo Jana Burdová. „Vzhledem k tomu, že oněch šest žen nemáme předem vybrané, protože se budou hlásit a vybírat v průběhu celých tří měsíců, jsem na to velmi zvědavá. Bude to velký adrenalin. Do Egoo proměn bude zapojený celý salon. Každou dámu promění jedna kadeřnice. O proměně každé z nich se budeme radit společně, aby byl výsledek co nejlepší. Jde nám především o to, abychom vlasy a pleť ozdravili a poté ženě vytvořili skvělý střih a barvu, která jí bude slušet a ve které se bude cítit dobře. K tomu nám maximálně pomáhají i barvy Joico, které opravují a chrání vlasy a mají skvělé výsledky jak v ozdravění vlasů, tak v jejich krytí. Vlasy jsou po nich opravdu lesklé a krásné. Součástí proměny je i ošetření obličeje a těla luxusní francouzskou kosmetikou nebo přípravky obsahující mořské řasy a sůl,“ popisuje průběh Proměn Jana Burdová a dodává, že se velmi těší na další bod, a tím je garderoba z dílny prestižní módní návrhářky Alice Abraham doplněná o diamantové šperky.

Den jako vystřižený z deníku modelky

„S Alicí Abraham jsme se spojili nejen proto, že je úžasná návrhářka, ale také proto, že je původem z Teplic. Jsme velcí patrioti, a tak jsme do týmu hledali osoby, které dokážou dát proměnám i jiný rozměr,“ dodává Burdová. Poté, co dámy absolvují návštěvu u kadeřnice a kosmetičky, čeká je den jako vystřižený z deníku modelky. Zavítají do salonu Alice Abraham, kde jim návrhářka vybere nejlépe padnoucí oblečení. To doplní nádherné diamantové šperky společnosti Diamond Club. „Každé ženě vyberu na míru konkrétní diamantové šperky. Diamanty jsou výjimečné. Díky své schopnosti nejrychleji štěpit světlo jsou krásné, až se tají dech. Proto je nutné vybrat pro každou ten pravý, aby se při focení cítila co nejlépe,“ říká Erika Lori z Diamond Clubu.

Pak už na dámy bude čekat fotograf Petr Hricko, který jim zhotoví fashion fotografie. „Už se na všechny účastnice Egoo proměny těším. Při focení se vždy snažím vystihnout přirozenost člověka. Při focení je většinou pohoda a legrace, takže se ženy nemusejí ničeho obávat,“ vzkazuje všem ženám Petr Hricko. V šatech a špercích si dámy pobudou jen jeden den, pak je zase vrátí zpět do trezoru a na ramínka. Nemusejí ale zoufat, domů si totiž mimo jiné odnesou drobné diamantové náušnice a dárkový poukaz na šaty či jinou garderobu z dílny Alice Abraham.

SOUTĚŽ EGOO PROMĚNY S DENÍKEM

Šest žen proměníme v průběhu tří měsíců v teplickém kadeřnickém a kosmetickém studiu Egoo dvojnásobné kadeřnice roku Jany Burdové. Šesti dámám pomůžeme cítit se lépe, ozdravíme jim vlasy a pleť, oblékneme je do překrásných šatů módní návrhářky Alice Abraham, vyzkouší si a domů odnesou i nádherné diamantové šperky ze společnosti Diamond Club, dostanou balíček vlasové kosmetiky Joico a nakonec si budou moci vyzkoušet práci modelek. V celé kráse je totiž vyfotografuje profesionální fotograf Petr Hricko. Soutěž Egoo proměny s Deníkem začínají právě dnes a může se do nich přihlásit každá žena, která by chtěla zažít něco extra a záleží ji nejen na tom, jak vypadá, ale také na dlouhodobé kráse v podobě zdravých vlasů a pleti. Do soutěže se můžete zapojit jednoduchou formou. Stačí napsat na adresu promeny@denik. cz. Uvést své celé jméno, bydliště, přiložit fotografii postavy a obličeje - vlasů a připsat míry a konfekční velikost. Pak stačí vložit se na čtyři dny do rukou profesionálů a nechat se hýčkat. V průběhu Proměn můžete hlasovat o nejvíce povedenou proměnu na adrese promeny@denik.cz do předmětu mailu vložíte slovo „HLASOVÁNÍ“. Na konci roku pak vylosujeme jednoho z vás, který získá dárky od kadeřnického a kosmetického studia Egoo, Diamantového centra a vlasové kosmetiky Joico. Vítěze hlasování o nejvíce povedenou proměnu poté uvidíte na stránkách Deníku 14. 2. 2012.

CO NA KAŽDOU VYLOSOVANOU DÁMU ČEKÁ?

- Vlasová péče od nejlepšího kadeřnického týmu v republice Egoo, www.egoo.cz
- Ošetření pleti a těla v kadeřnickém a kosmetickém studiu Egoo
- Dárková poukázka od módní návrhářky Alice Abraham (sleva 30 procent na veškeré její produkty) a luxusní šátek v hodnotě 3 500 Kč, www.aliceabraham.cz
- Diamantové náušnice od společnosti Diamond Club v hodnotě 15 000 Kč ,www.DiamantoveCentrum.cz
- Balíček vlasové kosmetiky Joico v hodnotě 3 100 Kč
- 5 kusů fotografií od profesionálního fotografa Petra Hricka, www.petrhricko.cz

LOSOVANÁ CENA:

- Poukaz do kadeřnického a kosmetického studia Egoo na proměnu postavy Essential v hodnotě 6 500 Kč
- Roční permanentku na ozdravění vlasů pomocí hloubkové vlasové kůry do kadeřnického a kosmetického studia Egoo v Teplicích.
- Diamantové náušnice v hodnotě 15 000 Kč
- Balíček vlasové kosmeticky Joico v hodnotě 6 000 Kč

Zpracovala Zlata Jílková