Nicméně opět stojíme na prahu nového roku, tentokrát 2008. A když se tak ohlédnu zpětně po celém uplynulém roce, napadá mě, že je spousta věcí, kvůli kterým bychom si mohli dát novoroční předsevzetí, a to nejen pro sebe.

V každém případě jste to i vy, čtenářky a čtenáři, kteří každodenně pomáhají naplňovat různá předsevzetí různých lidí. Upozorňujete na to, když se někde děje bezpráví, když se porušuje zákon nebo alespoň nepsaná pravidla. A koneckonců právě taková nesplněná předsvezetí politiků vás dokážou pořádně nadzvednout. A to je důvod, proč podle statistiky patří Liberecký deník k nejčtenějším deníkům v regionu. Je to díky vám, díky tomu, že vám není lhostejné, kde žijete a jak žijete.

Zůstávejte, prosím, i nadále s námi, obracejte se na nás s tím, co vás trápí a rozčiluje, protože jedině tak vám můžeme pomoci.

Obracejte se na nás i s tím, když se někde něco podaří, protože pozitivních zpráv není nikdy dost. Jedině tak si budeme moci za rok říct, že předsevzetí mají přeci jenom nějaký smysl.

Krásného Silvestra a šťastný nový rok.

Lenka Markovičová

šéfredaktorka Deníků pro Liberecký kraj