Tak kousek pravdy na tom je. Pořídil jsem si chalupu, ale to je asi vše, co je na tom pravdivé. Chalupu mám v Jizerkách a přednedávnem jsem se dozvěděl, že mám zajímavého souseda. Necelých tři čtvrtě kilometru po stejné cestě má chalupu bývalý premiér Jiří Paroubek, ale říká se, že prý teď na chalupu jezdí už jen paní Paroubková.

Říká se, že jste do Kazachstánu s FC Slovan letěli místo letadlem balónem, a proto to tak dlouho trvalo. Co je na tom pravdy pane Cihláři, jež Slovan vždy doprovázíte jako sportovní redaktor?

Čekání, čekání, čekání. Stále něco selhávalo. Ve čtvrtek jsme odjížděli v jedenáct v noci. Už cestou jsme se dozvěděli, že se odlet posouvá a posouvá. Nový termín byl z Pardubic v pátek ve tři ráno, pak že poletíme po snídani, to se opět nekonalo, že prý poletíme po obědě, nakonec z toho byla večeře. V páteční večer svitla naděje. Přiletělo pro nás speciální ministerské letadlo z ministerstva pro mimořádné situace. Už jsme se v jedenáct v noci v Pardubicích přesunuli do letadla. Jenže v sobotu o půl druhé ráno se pořád nic nedělo. Jen jsme stále seděli v letadle, načež piloti zjistili, že nemají jakési letecké plány. Nakonec jsme odletěli asi ve čtyři hodiny ráno. V Kazachstánu jsme měli necelých šest hodin na přípravu. Bylo to nepopsatelné.