„Za poslední léta je to nejlepší cirkus, jaký k nám do Liberce zajíždí,“ komentovala Anna Jurečková premiérové představení, které navštívila se dvěma vnoučaty. Předškolákům Janičce a Jirkovi se nejvíce líbili cvičení poníci a klauni, babičku zase zaujali sibiřští tygři.

Majitel cirkusu Jaromír Joo si pro Liberec tradičně nechává nejrůznější zajímavosti a atrakce. Před dvěma lety strávil rekordní hodinu v maringotce mezi mladými tygry, s nimiž pak začal intenzivně cvičit.

Tentokrát chystá společné vystupování leopardice Novy s americkou pumou a Liberečané by měli být svědky prvního společného pobytu obou šelem v jednom boxu s drezérem. „Zatím se nikdo o nic podobného nepokusil,“ komentuje svůj záměr principál Joo. K tomu by mělo dojít v úterý 29. května v deset hodin.

Národní cirkus Jo-Joo tradičně zve na svoje představení handicapované děti, klienty dětských domovů a stacionářů. „Všichni mají k nám vstup zdarma včetně doprovodu. A to na libovolné představení,“ říká principál Jaromír Joo. Pro děti připravuje cirkus i nejedno překvapení, o nichž budeme informovat v následujících dnech.

Cirkus má šapitó v Pastýřské. Vystoupení začínají ve všední dny v 17.30 hodin, o víkendech v 10 a 15 hodin. Krom toho je možné zhlédnout ve všední dny od 10 do 16 hodin cirkusový zvěřinec a k vidění je i trénink sibiřských tygrů ve venkovním výběhu.