Předchozí
1 z 5
Další

Hana Langrová.Zdroj: Archiv Hany Langrové

Pět let psala pro krajskou redakci Libereckého deníku a poté se přesunula do celostátní hudební redakce. Nyní se účastní soutěže Miss Pin-up ČR, kde chce představit své vyladěné outfity a rozsáhlý retro šatník. Ten buduje patnáct let a najdou se v něm originální kousky ze second handů z celé Evropy.

Hana Langrová.Zdroj: Archiv Hany Langrové

„Už si ani nevzpomínám, kdy jsem se zamilovala do puntíků, ale oděvy a doplňky s nimi tvoří převážnou část mého šatníku. Echt pin-up styl mě okouzlil před pár měsíci, takže prodlužuji sukně a teprve se učím experimentovat s účesy a líčením. Baví mě výzvy a chci překonat nervozitu a stydlivost z veřejného vystupování,“ vysvětlila Hana.

Hana Langrová.Zdroj: Archiv Hany Langrové

V roce 2016 vyhrála nákupní televizní show Popelka, spravuje stránku na Facebooku a Instagramu Styl do puntíku. „Nákupy a šaty jsou moje vášeň, ale už se to snažím nepřehánět. Vždy něco vyřadím, prodám nebo daruji, než si něco nového přinesu domů. Nejčastěji lovím skvosty v kamenných sekáčích i na internetu,“ popsala Hana Langrová.

Hana Langrová.Zdroj: Archiv Hany Langrové

Během svého osmiletého působení v hudebních redakcích Deníku se jí poštěstilo mluvit s takovými hvězdami jako jsou členové kapely Queen – Brian May a Roger Taylor, zpěvák Keane Tom Chaplin, kytarista Toto Steve Lukather, klávesista Depeche Mode Andrew Fletcher nebo bubeník Kiss Eric Singer.

Hana Langrová.Zdroj: Archiv Hany Langrové

Ve volném čase ráda hraje fotbal a na klavír, chodí na procházky s pražským krysaříkem Bennym a navštěvuje koncerty všech žánrů od swingu, popu, přes rock až po vážnou hudbu. „Za muzikou klidně několikrát do roka vyrážím i do zahraničí, když zrovna moje oblíbená kapela vynechá na turné Prahu. Mezi nejskvělejší koncerty, které jsem mohla vidět, byl Paul McCartney v Amsterdamu a Vídni či Rolling Stones ve Vídni a Londýně“, uzavřela milovnice puntíků a muziky.