„V tuto chvíli je podezřelý ze spáchání trestného činu vražda,“ uvedl policejní mluvčí Jan Rybanský. Státní zastupitelství v souvislosti s prověřováním zvlášť závažného zločinu již udělilo předběžný souhlas se zadržením tohoto muže.

Muž, po kterém pátrá policie.
Nedá se mu dovolat. Policie pátrá po štíhlém muži z Libverdy, neviděli jste ho?

Pohřešovaný muž, podezřelý z vraždy, odjel z pražského hotelu ve voze Škoda Scala modré barvy RZ: 5L79685 neznámo kam. Není vyloučeno, že se pohybuje po celém uzemí republiky, ale také mohl vycestovat do zahraničí. Muž je ozbrojený a nebezpečný, a nikdo se ho proto nemá snažit zadržet. Pokud však víte, kde se nachází, kontaktujte linku 158. 

Policie v neděli 5. února zároveň odvolala pátrání po modrooké blondýně z Liberce, kterou postrádal její přítel. Spekuluje se, že by právě ona mohla být obětí zločinu. Vodítkem je stejný typ a barva auta, kterým podle informací z už odvolaného pátrání žena disponovala a kterým měl muž potom odjet z místa vraždy. Policie spekulace zatím nepotvrzuje. „Pátrání po pohřešované ženě odvoláváme, našli jsme ji,“ uvedla pouze mluvčí Ivana Baláková.