O loupežném přepadení informovala Vlasta Suchánková, tisková mluvčí liberecké policie. „Na muže, který zde obsluhoval, vytáhl lupič zbraň a požadoval po něm klíče od trezoru. Poté, co mu je položil na stůl, ho neznámý pachatel vyhnal do zadní části casína,“ popsala událost Vlasta Suchánková.

Jak doplnila, z trezoru si následně vzal peníze a odešel. Nikdo nebyl při loupeži zraněn a kromě obsluhy se v době přepadení nikdo nenacházel uvnitř casina.
„Podle zatím velmi předběžných informací si měl pachatel odnést několik desítek tisíc korun,“ upřesnila tisková mluvčí liberecké policie.

Podle jejích informací na místě pracoval policejní výjezd spolu s kriminalisty, kteří zajištili stopy. „Pachatel, který přišel do casína se zbraní v ruce, byl vysoký 180 - 185 cm a mohl být ve věku 20 - 25 let. Na sobě měl mikinu s kapucí, kterou měl na hlavě a kolem hlavy měl omotanou černou šálu. Mluvil plynule česky,“ popsala lupiče Vlasta Suchánková.

Nyní probíhají intenzívní šetření ke zjištění pachatele loupeže. Tomu by v případě dopadení hrozilo obvinění z trestného činu loupeže a až desetiletý trest odnětí svobody.