Muž, který je kvůli svému chování podezřelý z výtržnictví, se v otevírací době obchodu procházel mezi regály s obnaženou spodní částí těla a přitom onanoval. "Vzhledem k tomu, že se v obchodě pohybovalo málo zákazníků, by mu jeho chování nejspíš prošlo, kdyby na sebe ve stejný den neupozornil venku před prodejnou. Tam totéž bez velkých skrupulí v prostoru u nákupních vozíků provozoval před mladou ženou, která si do marketu přišla nakoupit," vysvětlila tisková mluvčí policie Ivana Baláková.

Šokovaná zákaznice okamžitě přivolala na pomoc místní strážníky, když si ale exhibicionista jejich příjezdu všiml, rychle z místa činu zmizel. "Na základě jejího oznámení jsme si následně vyžádali kamerové záběry z obchodu, které mladého muže z deviantního chování usvědčily a díky nim jsme navíc věděli, o koho jde," dodala Baláková.

Liberecký kraj podporuje Ukrajinu, vyvěsil její vlajku.
Liberecký kraj podporuje Ukrajinu, vyvěsil její vlajku

Problém byl v tom, že tento muž nemá trvalé bydliště a přespává, kde se dá. "Z tohoto důvodu se nám ho podařilo kontaktovat až nyní. K celé události se odmítl vyjádřit, nicméně zajištěné záběry z bezpečnostní kamery hovoří o jeho vině jasně. Soud ho může potrestat až dvěma roky odnětí svobody," uzavřela Baláková.