K nehodě došlo v dopoledních hodinách na území obce Byšice na 65,5. kilometru silnice I/16. Podle policejní mluvčí motorkář zezadu narazil do osobního vozu.

„Na vozovce probíhala údržba, na komunikaci se proto tvořila kolona. Řidič osobního vozu začal kolonu předjíždět a následně se chtěl zařadit. Zezadu do něho narazil řidič na motorce,“ uvedla středočeská policejní mluvčí Vlasta Suchánková pro server idnes.cz.

Řidič odjel od nehody, při které cyklistka spadla z kola po srážce s jeho autem.
Policie hledá svědky nehody v Liberci: Řidič způsobil pád cyklistky a ujel

Další informace o nehodě poskytl zpěvákův syn Tomáš Hajíček, který doplnil, že důležitou roli v nehodě sehrál kamion, do kterého zpěvák posléze narazil.

„K nehodě došlo u Mělníka, kde tátovi před motorku vjel osobní automobil. Následně narazil do kamionu, když v ten moment dostal smyk. Na místě nehody byl naštěstí doktor, který okamžitě poskytl první pomoc a výrazně tak pomohl zabránit horším následkům,“ popsal situaci Tomáš Hajíček mladší pro webový portál headliner.cz.

Nehoda dvou osobních automobilů v ulici Žitavská.
Auto skončilo na boku u autobusového nádraží v Liberci, nehoda zastavila provoz

Doplnil rovněž, že jeho otec je z nejhoršího venku a podle lékařů je jeho stav stabilizovaný. „V tuto chvíli už je naštěstí mimo ohrožení života. Dokonce už i hýbá končetinami,“ potvrdil Headlineru Tomáš Hajíček mladší.

O nehodě své fanoušky informovala skupina Krucipüsk na své stránce na sociální síti Facebook. Pod příspěvkem se hned strhla lavina vyjádření plná slov podpory od fanoušků, kamarádů i od kolegů z branže.

„Myslíme na vás a hlavně Tomášovi teď držíme palce!! Věříme, že se brzy zase potkáme na nějaké akci!" napsala například pod příspěvek skupina Sto zvířat.

„Tomáši, přejeme ať jsi brzy ready!!! Kluci držte se!" připojila se kapela Ready Kirken. Další vzkazy zanechaly skupiny Arakain, Škwor, Wohnout, Harlej a mnoho dalších.

V následujících týdnech měla kapela naplánované turné k albu HovnoZle, ale kvůli nastalé situaci byly další koncerty zrušeny.

Mohlo by vás zajímat: Jak by měla vypadat lanovka na Ještěd? Výsledky ankety jsou jednoznačné

Zdroj: Deník/Jiří Louda