Iveta uspěla před lety na hudebním festivalu Děčínská kotva, jejím velkým hitem byla jen pro ni otextovaná titulní melodie z filmu Tři oříšky pro Popelku od Karla Svobody.

Otcem jejího syna Artura je hudebník Ladislav Štaidl.

Vánoční vystoupení v kraji měla v Mostě 20. 12. v Klubu Kahan.

Iveta také vystupovala v jabloneckém divadle s pěveckým sborem Vrabčáci. 

Na umělkyni vzpomíná také rodačka z Liberce Olga Lounová: "Je mi jí líto. Byla důkazem toho, že bulvár zachází někdy přísliš daleko a také toho, že cesta ven z pekla zvaného alkohol, drogy a psychiatrické léky není vždy možná. Není nad čistou mysl. Soustrast celé rodině."

Zpěvák Martin Maxa.

Martin Maxa, zpěvák

Je to strašně smutný příběh. Když jsem na něco o Ivetě Bartošové narazil v médiích, tak mi z toho bylo špatně. Měli jsme spolu kamarádský vztah. Teď tu sedím, piji kafe a je mi z toho nanic.

Zpěvačka Tereza Mátlová.

Tereza Mátlová, zpěvačka

Je to pro mě hrozné, strašná tragédie. Byla to pro mě příjemná kolegyně, je mi líto jí i jejího syna Artura. Takový konec si nezasloužila. Všichni ji měli rádi a měla úspěch, o tom může snít každý z nás.

Zpěvák David Deyl.

David Deyl, zpěvák

Toho, že Iveta zemřela, je mi moc líto. Zasáhlo mě to. Byla obětí bulváru. Než začaly její problémy, patřila mezi top zpěvačky. Dokazují to její ocenění, platinové desky a vyprodané koncerty.

Zpěvák Jan Kříž.

Jan Kříž, zpěvák

Ivetu jsem osobně znal z muzikálu Děti ráje. Navzdory interpretacím médií jsem ji vnímal jako velmi citlivého člověka, kterého musí prostředí showbyznysu, které je velmi tvrdé, postupně semlít.

Zpěvačka Sabina Křováková.

Sabina Křováková, zpěvačka

Její smrt je strašná. Pop zpěvačku Ivetu Bartošovou jsem sice osobně neznala, ale myslím si, že byla velmi hodný člověk. Jen bohužel měla opravdu velkou smůlu na některé lidi kolem sebe.