Ve čtvrt na čtyři začal na venkovním pódiu kulturní program, kterému vévodilo vystoupení legendárních Olympic. Během odpoledne po otevření příchozí bavila bubenická show, artisté a soutěže i slevové akce jednotlivých značek.

SLAVNOSTNÍ OTEVŘENÍ BUDE TRVAT CELÝ VÍKEND

V sobotu začíná program od 10 hodin a bude opět nabitý. Nabídne soutěže s Lego stavbami a od 15 hodin koncert kapely Slza na venkovním podiu.

Neděle pak bude patřit rodině a sportu. Představí se fotbalisté FK Jablonec, a to nejen při soutěžích, ale také při odpolední autogramiádě.

Obchodní centrum nabídne téměř 70 obchodů, k největším bude patřit prodejna Albert. Chybět ale nebudou známé módní značky, sportovní potřeby, knihkupectví nebo lékárna.

Dlouho očekávané obchodně – společenské centrum Central Jablonec skupiny Crestyl v pátek přivítalo své první návštěvníky. Ke slavnostnímu otevření zahrála nestárnoucí kapela Olympic, atmosféru pak vyšroubovala bubenická show. Po přestřižení pásky se mohli návštěvníci poprvé na vlastní oči seznámit s novým světem nakupování, zábavy a služeb.

„Jsme rádi, že se nám podařilo přinést obyvatelům města i jeho návštěvníkům novou nabídku obchodů a služeb v tak kulturně i historicky zajímavé lokalitě. Central Jablonec je jedním z největších podobných projektů, které se letos v České republice otevírají. Ke dni otevření máme obsazeno téměř devadesát procent plochy, což potvrzuje, že takovýto objekt je vhodným doplněním samotného centra Jablonce nad Nisou," řekl Omar Koleilat, generální ředitel skupiny Crestyl.

Nové třípodlažní Obchodní centrum Central vzniklo mezi ulicemi Generála Mrázka, Komenského a Máchova na místě starého obchodního domu Jabloň. Nabízí 13 tisíc metrů čtverečních obchodní plochy a na sedm desítek obchodních jednotek. Nedílnou a důležitou součástí centra je také podzemní parkoviště pro téměř 200 aut.

Doprovodný program pokračuje i o víkendu. Dnes blok doprovodných akcí začne v 10 hodin. Uvidíte vystoupení Intrikáři – Cirkus trochu jinak, soutěž o nejoriginálnější fotografii Instagraf. Vrcholem programu bude jistě venkovní koncert formace Slza od 15 hodin a na něj naváže autogramiáda členů formace. Program pokračuje i v neděli.