Chybět nebudou ani hvězdná jména, například tahoun a hvězda Dětí ráje zpěvák Sagvan Tofi nebo zpěvačka Míša Nosková. Pobavit i zazpívat si můžete notoricky známé hity Michala Davida, zazní například Decibely lásky, Pár přátel, Poupata, Céčka, Nonstop a mnohé další.

V případě muzikálu Rebelové, který byl připraven na motivy stejnojmenného filmu, na Sychrov rovněž přijedou oblíbené muzikálové hvězdy, jako Jan Révai či Bořek Slezáček, Zuzana Norisová nebo Ivana Jirešová a další protagonisté Divadla Brodway.

„Tradiční kulturní akce nazvaná Kultura pod hvězdami se letos uskuteční již jedenáctým rokem. Navštívíme 13 měst České republiky a nabídne 46 různých představení,“ uvedla Helena Ohřálová z pořádající agentury S promotion.

Návrh nového dopravního terminálu v Liberci.
Odstavné parkoviště v Liberci chybí, v Turnově je nové. Po vzoru evropských měst

Open-air představení se konají za každého počasí, přesto je však bezpečnost a pohodlí návštěvníků na prvním místě. „Za drobného deště hrajeme, jeviště je kryté a diváci s tím musí počítat. Pro ty, kteří s deštěm nepočítají, máme případně na prodej pláštěnky. Pokud jde o bouřku nebo jinou nepřízeň počasí, která by ohrožovala zdraví nás všech, přistupujeme k situacím individuálně, aby se každý u nás cítil dobře,“ popsal Radek Priputen z pořádající agentury.

Pro návštěvníky budou k dispozici prodejní stánky s občerstvením, nápoji a dobrým vínem. Nebude chybět také doprovodný program v podobě divadelních předskokanů, jimiž se stanou mladí hudební talenti a vítězové soutěže Staň se hvězdou.

Vstupenky na oba muzikály na Sychrově jsou stále v prodeji online na webu Kultura pod hvězdami a k dostání budou i na místě.