Výpravnou loutkovou komedii Huberta Krejčího Postrach Paříže připravila režisérka Michaela Homolová. Inscenaci, původně nastudovanou pro starší studenty a žáky, zhlédnou diváci v rámci cyklu Večery v Naivním, série představení pro dospělé diváky.

Mistr zločinu, jemuž nikdo neřekne jinak, než Postrach Paříže, se spolu se svým komplicem Harry Vyschloušem, snaží získat zkázonosný vynález profesora Quartze, který dokáže vymazat z povrchu zemského celou Paříž. Zastaví ho ambiciózní policejní Inspektor? Nebo se koryto Seiny zaplní stovkami nevinných obětí zločinných choutek Postrachu Paříže?

Představení je určeno jak milovníkům výtvarně bohaté loutkové podívané (výprava Barbora Jakůbková), tak všem, kteří ocení nadsázku a černý humor. Loutkové výstupy jsou prokládány pěveckými čísly krásné zpěvačky – šansoniérky, která celý příběh svými písněmi (hudba Jiří Vyšohlíd, texty Vít Peřina) glosuje, aby do něj nakonec nečekaně zasáhla…

Ve druhé části večera pak čeká na publikum skutečný bonbónek. V prostorách divadelního baru vystoupí špičkový jazzový pianista a skladatel slovenského původu Matej Benko, známý člen kapely Matej Benko Trio, v současné době rozšířené na Matej Benko Quintet.
Hudba Mateje Benka vychází z tradičních jazzových stylů a inspiruje se latinskoamerickými vlivy.