Skleněné srdce? Originální zážitek pro zamilované

Na nevšední zážitek u příležitosti svátku svatého Valentýna zve sklárna v Novém Boru. Na kurzu si tady můžete vyrobit skleněné Valentýnské srdce.

Vlastně se stanete sklářem na jeden den. “Během jedinečného zážitku si projdete sklářskou huť, seznámíte se s historií, výrobou a technologií skla a hlavně si sami zkusíte, jaké to je vytvořit skleněné srdce od počátku až do konce,” popisuje novoborská sklárna.

Příležitost máte ještě v sobotu 10. února, vstupné vyjde na 490 Kč a celý zážitek zabere asi dvě hodiny.

Romantické bruslení v Liberci

Ledová plocha plná lásky bude 14. února připravená v liberecké Home Credit Areně. Kromě zamilovaného bruslení čeká návštěvníky bar přímo na ledové ploše, hostesky vám nabídnou mimo jiné skleničku Prosecca. A to v případě, že vám nebude stačit horký puč zdarma. V doprovodném programu můžete soutěžit o různé láskyplné ceny.

Valentýnské bruslení začne v šest večer, vstupné stojí 250 Kč za osobu a brusle si můžete půjčit na místě.

Valentýnské bruslení.
FOTO, VIDEO: Rande na ledu! Zamilovaní v Liberci oslavili svůj svátek bruslením

Rande ve dvou v libereckém bazénu

Jedno z posledních dostaveníček v libereckém bazénu před jeho uzavřením si můžete s partnerem užít právě na svátek svatého Valentýna. Ve středu 14. února platí zvýhodněná nabídka dvou vstupenek za cenu jedné na vstupné do bazénu i fitness. Romantická atmosféra a překvapení vás bude čekat ten den i ve společné sauně od 17 hodin.

Valentýnské předpremiéry v jabloneckém kině

Kino Radnice v Jablonci nad Nisou připravilo nejen pro zamilované páry hned dvě předpremiéry. "Přijďte se pobavit u komedie v hlavní roli s Petrou Hřebíčkovou, Matka v trapu," zve kino na projekci od 17 hodin. Máte-li rádi spíše akční snímky, bude pro vás zajímavější projekce filmu Madam Web. V napínavém trilleru uvidíte Dakotu Johnson v roli zdravotnice z Manhattanu – Cassandry Webb, která zjišťuje, že možná vidí do budoucnosti.

Láskyplodný měsíc zahájí Gennet testováním plodnosti zdarma

Trochu netradiční oslavy svátku všech zamilovaných nabízí klinika Gennet v Liberci a Praze. Je vaše láska plodná? Na to se ptají v pozvánce k testování plodnosti zdarma, které potrvá celý měsíc.

Na vyšetření není potřeba se objednávat. Ženám udělají v Gennetu zdarma test hladiny hormonu AMH a muže čeká vyšetření spermiogramu. Výsledky se zájemci probere specialista na asistovanou reprodukci.

Mohlo by vás zajímat: Obří hrudník či vlčí muž. Putovní výstava voskových figurín dorazila do Liberce

Zdroj: Jiří Louda