Ulítlé kostýmy frontmanky, nezapomenutelná pódiová show, originální muzika a hlavně dominantní lehce zastřený ženský hlas příjemný na poslech.

Kapela Toxique připravuje novou desku, videoklip a samozřejmě i turné. Na něm udělají zastávku i u nás na severu. Ve čtvrtek 23. února vystoupí ve vratislavické Desítce.

Nové album pokřtí v pražské Lucerně

Desku s názvem Tips For Grown Up Kids pokřtí 7. března v pražském Lucerna Music Baru. „Večer bude výjimečný také tím, že během něj Toxique oslaví své páté narozeniny – téměř na den přesně,“ prozrazuje manažerka kapely Magda Danel.

Na desce „Toxikům“ pomáhali dva hosté, ostrovní zpěvák s dokonale charismatickým hlasem Justin Lavash a popová zpěvačka Ewa Farna.
Prvním singlem desky se stala píseň Toxique Girls, ve které se zpěvačka Klára Vytisková utká právě s Ewou Farnou ve smrtícím rapovém battlu. Klip, který bude mít svou premiéru v polovině února, vznikal v magickém období babího léta.

Natáčení desky byla nonstop hippie jízda

Režisér Boo Dya, jeden z mála členů štábu, kteří natáčení přečkali bez úhony, o něm říká „Byla to nonstop jízda v hippie stylu a to asi mluví za vše. Na ten klip se těšte, bude to pestrý.”

TOXIQUE
Jarní Tour - Grown Up Kids Tour
Kdy: čtvrtek 23. únoraod 19.30
Kde: Kulturní centrum Vratislavice 101010, Vratislavice nad Nisou
Co tam uvidíte:
koncert originální a nekonvenční kapely Toxique, která vyjíždí na své jarní tour v rámci vydání nové desky Tips For Grown Up Kids

Nová deska originální pětice bude pozitivně naladěná v tanečním duchu. K soundu nového alba sami Toxique dodávají „Tuhle desku doporučujeme poslouchat s rukama nahoře a s partičkou těch nejzvrhlejších kámošů.“ O grafickou podobu alba se během natáčení desky zpovzdálí starali ExLovers.

Originální hudba, kostýmy i charisma

„Skupinu Toxique mám ráda nejen kvůli její hudbě, ale také pro její originalitu. Myslím si, že něco takového na české scéně dlouho chybělo. Jejich zpěvačka Klára je pro mě žena s krásným hlasem a hlavně velkým charisma, které ještě podtrhuje svými šílenými kostýmy, i když podle mě by mohla vystupovat klidně v pytli od brambor a stejně by byla skvělá,“ říká Monika Hájková z Jablonce nad Nisou, která se na koncert Toxique těší a dodává:

„Mám jen pocit, že v naší republice málokdo dokáže ocenit jejich kvality. Asi před rokem jsem byla na jejich koncertě v Klubu Na Rampě a dost mě překvapilo, jak málo lidí tam přišlo. Doufám, že ve čtvrtek bude účast větší.“

Vstupenky na stání, studenti a děti se slevou

Vstupenky na koncert jsou pouze na stání, aby si návštěvníci show mohli vybrat místo až přímo v sále. Cena základní vstupenky je 250 korun.

Děti do 15 let mají poloviční vstupné 125 korun. Toto zlevněné vstupné lze získat pouze při hotovostní platbě návštěvou prodejních míst webového serveru eVstupenka.cz nebo v informačním centru ve Vratislavicích nad Nisou.

Dokonce i studenti do 26 let mají nárok na slevu a zaplatí pouze 150 korun.

Zdroj: Youtube

Zdroj: Youtube

Zdroj: Youtube