Skutečnou taneční smršť slibuje show Lord of the Dance, která tento týden dorazí do liberecké Home Credit Areny. Diváci se v představení nazvaném Dangerous Game mohou těšit na nová taneční čísla, dokonalé vizuální technologie i zvuk, efektní park, překrásné kostýmy, novou hudbu skladatele Gerarda Fahyho a čtyřicítku nejtalentovanějších mladých umělců z celého světa pod přímou režijní taktovkou tanečního génia Michaela Flatleyho.

Představení plné klasických „riverdancing“ tanečních výstupů, tak charakteristických pro irský tanec, vrcholí napínavým soubojem nového Pána Tance s Donem Dorchou a dynamicky směřuje k fantastickému finále se slavným závěrečným přídavkem, který jako vždy zvedá fascinované publikum znovu a znovu ze židlí.

Choreografka, spoluzakladatelka taneční skupiny Lord of the Dance a zároveň ikona irského tance Marie Duffy Pask v rozhovoru pro server Proženy.cz vysvětluje fenomenální úspěch této show takto: „Myslím, že toto představení je neuvěřitelně nabité energií. Líbí se opravdu širokému spektru diváků bez ohledu na věk či pohlaví. A také je to veselá show, lidé v průběhu představení vstanou a podupávají si nebo pobrukují do rytmu. Atmosféra Lord of the Dance je prostě elektrizující. Já sama zažívám při sledování této show stejné pocity dodnes!“