Harcovský Klub Vlak čeká ve čtvrtek 23. února zajímavá party. Na pódiu se vystřídají tři pop rock punkové kapely. Liberecké publikum se může těšit na zahraniční partičku Till We Drop z Maďarska. Jako hosté na jejich koncertu vystoupí dvě liberecké kapely Dusty Kate a Fake City.

„Kapela na sebe upozornila hlavně hitem Be Kind, Please Rewind, který použil ve své reklamě energetický nápoj Monster,“ řekl o Till We Drop Tom Rothschild z liberecké party Dusty Kate.

Na jaře minulého roku TWD vyrazili na maďarské turné s melodic punk rockovými Idoru. A po něm dokončili svou dlouho očekávanou desku The Summer Triangle, kterou vydali začátkem listopadu 2011.

Liberečtí fanoušci mají jedinečnou možnost poslechnout si skladby z nové desky naživo.

Co se týče libereckých hostů, Dusty Kate před týdnem konečně vydali svou desku Všetko, čomu som bol blízko, na které usilovně pracovali, a nakonec se jim přes četné překážky a technické problémy podařilo desku dokončit. Album si fanoušci Zaprášených kačen mohou poslechnout na youtube nebo volně stáhnout na serveru mediafire.com.

Kapela má za sebou také evropské turné a mnoho koncertů po boku velkých jmen jako Four Year Strong, A Loss For Words, From Our Hands a dalších. Čtvrteční koncert ve Vlaku je vůbec prvním koncertem kapely po vydání nové desky.

S Libereckým deníkem můžete vyhrát vstupenky na koncert
TILL WE DROP
DUSTY KATE
FAKE CITY

Jak se jmenuje deska, kterou Till We Drop vydali v listopadu 2011?

a) Všetko, čomu som bol blízko

b) We Must Do It

c) The Summer Triangle

Dva vylosovaní čtenáři vyhrají po jedné vstupence na čtvrteční koncert v Klubu Vlak.

Správné odpovědi posílejte dnes na email:
liberecky@denik.cz do 15 hodin.

Druhým hostem jsou mladíci Fake City. „Mladí a nadějní Fake City zahrají také převážně písně z jejich posledního EP We Must Do It, které obsahuje sedm písní a je k dispozici k poslechu i ke stažení na bandzone profilu kapely. Mezi jejich největší inspirace patří kapely A Day To Remember, Worthwhile, Four Year Strong a Chunk! No, Captain Chunk!,“ představuje domácí kolegy Tom Rothschild.

Koncert začíná v 19.30 a na každého návštěvníka čeká u vstupu welcome drink v podobě energetického nápoje.