Ať už jste začátečník nebo zkušený rybář, jistě máte své oblíbené techniky, návnady a místa, která vás nikdy nezklamala. Každý úlovek je jedinečný a každý má svůj vlastní příběh. Rybáři vědí, že nejde jen o velikost ryby, ale i o moment, kdy ryba zabere, a o klid a krásu okamžiku stráveného u vody.

Do speciálu o rybaření na našem webu jste v loňském roce poslali desítky fotografií kapitálních úlovků z českých, moravských a slezských řek, jezer a rybníků. Nechyběly ani ryby, které jste vylovili z rybářských expedic na vzdálených mořích.

Rádi bychom vás znovu vyzvali, abyste se s námi podělili o své rybářské úspěchy! Pošlete nám fotky svých nejlepších úlovků, ať už jde o obrovského kapra, dravou štiku, candáta či obrovského sumce, nebo jakoukoli jinou rybu, na kterou jste pyšní. Třeba tu vaši první. Nezapomeňte přidat krátký popis místa a situace, kde jste rybu ulovili. Vaše příběhy a fotografie mohou inspirovat ostatní rybáře a ukázat krásu a rozmanitost rybaření. Posílat je můžete na adela.beranova@denik.cz. Těšíme se na vaše příspěvky a přejeme vám mnoho dalších úspěšných rybářských zážitků!

Mohlo by vás zajímat: Liberecká značka Visu mění cestování. Kempingové vestavby dobývají svět

Liberecká značka Visu mění cestování. | Video: Visu