Únorová dámská jízda se nesla ve znamení sportu, filmových fešáků a ochutnávky kafe. Ty, co měly štěstí, si dokonce odnesly i nějaké dárky z velmi bohaté tomboly.

Očekávaný snímek Tomáše Řehoře zhlédly ve středu 15. února na předpremiéře návštěvnice Dámské jízdy v libereckém multikině CineStar.

Uvítací drink a ochutnávka kávy

Každou z nich u vchodu přivítal welcome drink v podobě Frisca a kdo neměl chuť na alkohol, mohl ochutnat čtyři druhy kávy Dolce Gusto.

Moderátorka odměňovala vylosované ženy a slečny dárky od sponzorů akce. Výherkyně si odnesly oblečení, doplňky, kalendáře, slevy do různých obchodů a další dary.

Taneční vystoupení A styl centra

Ještě než přítomné ženy zhlédly film, zatančily jim malé slečny z tanečního klubu A styl centrum Liberec. Předvedly celkem čtyři tanečně sportovní styly: aerobik, gymnastiku, roztleskávání a street dance.

Tanečnice byly moc šikovné a sklidily proto zasloužený potlesk. Po jejich vystoupení následovalo další losování z tomboly a pak už návštěvnice konečně viděly očekávaný film s jejich oblíbenými fešáky Vojtěchem Dykem a Kryštofem Hádkem.

Signál nakonec mile překvapil

„Přestože se film na traileru zdál být hodně jednoduchý a předvídatelný, nakonec mě mile překvapil. Občas jsem se zasmála a byl i chvílemi napínavý,“ chválí snímek Karolína z Liberce. Rozhodně jde o oddechový film, který má na první pohled jednoduchou zápletku, která se ale rozvine a snímek chvílemi opravdu překvapí vtipnými hláškami nebo napínavými momenty, při kterých divačky zatajovaly dech.

Po konci filmu měly dámy možnost pokračovat v Dámské jízdě ještě na party v klubu Top Star v centru Liberce. Před obchodním centrem Nisa na ně čekaly hned dva autobusy, které je do klubu v centru odvezly.

Ochutnávka sektu a retro party

Top Star nabídl ochutnávku nového malinového sektu a drobné občerstvení, losování hlavní ceny dámské jízdy – dotykového mobilu a hlavně retroparty.

„Další Dámskou jízdu plánujeme opět na středu 14. března. Promítat budeme nový zahraniční film Miláček. Začínat budeme opět v 18.30,“ zve na další dámskou jízdu Jaroslav Vrabec, generální ředitel multikina CineStar.

Zdroj: Youtube
BŘEZNOVÁ DÁMSKÁ JÍZDA
večerní předpremiéra nového filmu pro liberecké dámy
MILÁČEK
Velká Británie / Francie / Itálie 2012, 120 min
Multikino CineStar Liberec
Sál 7
Ve středu 14. března od 18.30
welcome drink
tombola
afterparty v Top Staru
a další program