Na značně dojemnou notu hrála v samém závěru koncertu v Home Credit areně místní kapela Těla.

TĚLA V ARENĚ pokřtila videoklip k písni Ten čas a oslavila dvacet let od vydání první placky. Pozvala si bývalé členy a Big'O'Band.Frontman Luboš Beránek si na poslední píseň B. B. Queen přizval rodinnou posilu – dceru Barboru, které před více jak dvaceti lety složil song Hej Báro. Ten se později stal nejslavnějším hitem této party. Tentokrát balada o zpěvákově dceři je prý takovým pokračováním oblíbené písně.

Dvacáté narozeniny debutového alba Co to je? se slavily dvě a půl hodiny. Koncert příjemně gradoval a měnil polohy. Na pódiu se vystřídalo mnoho hostů a program v polovině přeťal křest nového videoklipu k písničce Ten čas, která vyšla na desce Namále z roku 2013.

Zdroj: Youtube

Třikrát se převlékli

Skupina se vlastně představila ve třech různých kabátech. Jako rockové těleso v nové sestavě, která spolu vystupuje od roku 2012. Takto zahrála písně Chrámy boří déšť, Zapomenu, Proces nebo Halali.

TĚLA V ARENĚ pokřtila videoklip k písni Ten čas a oslavila dvacet let od vydání první placky. Pozvala si bývalé členy a Big'O'Band.Po první čtvrtině se k nové sestavě postupně přidali původní členové či interpreti, kteří s Těly někdy hostovali.

Po dvacet let byl sound kapely spjatý s houslemi, takže nemohli chybět houslisté Zbyšek Sadílek a Tomáš Nezdara a také zakládající člen a kytarista Láďa Třmínek.

Čistě pánský band v písních Vdova Šulcová, Až se bude zdát a Co to je? ozvláštnily na střídačku a pak i společně dámy – zpěvačky Iveta Kalátová dříve Kotrmanová a její neteř Lucie Kotrmanová.

Big band s moderní vizí

Největším i nejpočetnějším hostem byl liberecký orchestr Big'O'Band v čele s Markem Ottlem. Ten s kapelou odehrál v nových aranžích písně Marie, Tichá pošta a v závěru pak ještě Namále a Hej Báro. Těla doprovodil i v již zmiňované baladě B. B. Queen.

TĚLA V ARENĚ pokřtila videoklip k písni Ten čas a oslavila dvacet let od vydání první placky. Pozvala si bývalé členy a Big'O'Band.Sám si pak orchestr střihl tři moderní energické hity: Jacksonův Thriller, Treasure od Bruno Marse a Mercy od Duffy. A těm, co tento big band ještě neznají, dokázal, že nejsou žádným zkostnatělým tělesem a umí to náležitě rozjet.

Sám zpěvák Těl si pak s orchestrem zazpíval ještě Stingovu It's Probably Me.

Liberec má za sebou jistě jednu z největších hudebních událostí v historii. Vždyť kolika místním kapelám se podaří uspořádat koncert takového rozměru a přilákat tolik diváků?

Zdroj: Youtube