Po půlnoci sice nepřišel kouzelník, ale opravdový Santa Klaus v podání majitele Radka, který upoutal zajímavými tanečními kreacemi s berlemi. Zaplněný sál si sborově zapěl Vánoce, Vánoce přicházejí a aplausem si vymohl prodloužení zábavy o jednu hodinu.

Stále sedmičlenná kapela (Robert Blahout - sólová kytara a zpěv, Jiří Kutík - kytara, harmonika, zpěv, Pavel Pirkl - kytara a zpěv, Pavel Šubrt - basová kytara a zpěv, Dušan Kodym - bicí, Jana Rejmanová - zpěv, a Jaroslav Handlíř, banjo, dobro, zpěv) tak znovu potěšila příznivce trampské a country muziky

„Vánoční atmosféra se sněhulákem a vůní jehličí na stolech opět přispěla k našemu bezchybnému výkonu, a také k postupnému „návalu“ na tanečním parketu,“ pochvaloval si baskytarista Pavel Šubrt s tím, že se rovněž hrálo na přání, a tak zazněly známé hity a osvědčené skladby jako Muži z Ria, Řekni, kde ty kytky jsou, Stánky …

Připomeňme, že skupina hraje více než 150 písní od nejznámějších českých trampských, folkových a dalších interpretů a skupin, včetně Wabi i Miky Ryvolů, Michala Tučného, bratří Nedvědů, Greenhorns, Rangers, Evy Olmerové, Pavla Bobka, Waldemara Matušky či Věry Martinové. Ovace Sešlost sklidila i při skladbách pro trampské pamětníky, včetně Rikatáda.

Bylo to letošní poslední vystoupení Sešlosti, fanoušci skupiny se mohou nyní těšit na lednové hraní v liberecké restauraci Václavka a pak v únoru opět ve Formance.

(lan)