Kapelu Mňága a Žďorp čekají hned tři severní koncerty, aby neošidili ani jedno město v Libereckém kraji, rozhodli se tu udělat hned tři zastávky, a to hned tři dny za sebou.

První koncert odehrají v libereckém Klubu Vlak ve čtvrtek 22. března.

O den později v pátek 23. března vystoupí v České Lípě v Kulturním domě Crystal.

Koncertní trojlístek zakončí v sobotu 24. března v Jablonci nad Nisou, kde zahrají v Klubu Na Rampě. Mňága a Žďorp hraje melodický a chytlavý alternativní rock.

Proslavili se hlavně písničkami, které jsou už skoro kultovní. Jmenujme například Nejlíp jim bylo, Hodinový hotel, Písnička pro tebe nebo Spaste svoje duše.

Jejich texty jsou vcelku jednoduché, takže si na koncertech se skupinou prozpěvují i jejich fanoušci a vzniká tak příjemná a přátelská atmosféra.

MŇÁGA A ŽĎORP
koncert alternativní rockové kapely

LIBEREC: čtvrtek 22. března Klub Vlak
ČESKÁ LÍPA: pátek 23. března Kulturní dům Crystal
JABLONEC NAD NISOU: sobota 24. března Klub Na Rampě

Vstupenky si fanoušci mohou objednat nebo rezervovat na serveru evstupenka.cz nebo přímo v klubech, ve kterých se koncert koná.

Mňága a Žďorp také oslaví kulaté narozeniny. Ke svých pětadvacátým narozeninám si kapela nadělí kolekci svých písní, které přezpívali kolegové muzikanti. Na albu, které vyjde 1. dubna, se podílejí Kryštof, Vypsaná fixa, Tři sestry, Tata Bojs, Monkey Business, Xindl X, Sto zvířat, Tomáš Klus, Skyline a další.

Zdroj: Youtube

#youtube|/CWXJG8zBQAc#
Zdroj: Youtube

Zdroj: Youtube