Koncert se uskuteční v místním parku v sobotu 3. srpna. Připravili jsme soutěž, ve které tři čtenáři mohou vyhrát po dvou vstupenkách a užít si tak energické vystoupení kapely a zazpívat si s ní její největší hity. Aktuální cena běžné vstupenky je ve druhé vlně 899 korun a objednávat si je můžete ZDE. Soutěžní otázku najdete na konci článku. 

Po singlu dopis, hitu summer love a loňském překvapení v podobě písně all night long čtveřice přišla s písní nespíš. Režie videoklipu se chopil mladý tým Butterfly Kids, produkci singlu obstaral už tradičně Ondřej Fiedler alias fiedlerski. Na novém tracku jedna z nejúspěšnějších českých kapel současnosti pracovala hned v několika zemích.

„Ten proces vzniku se vlastně odehrával na x místech. Začalo to v Holandsku, pak jsme na tom dělali s kapelou na chatě někde ve Velkých Karlovicích na kapelním soustředění a finálně teda Berlín. Jo a vlastně to pak míchal kluk, co má Grammy v LA,“ přiblížil detaily frontman Mirai Navrátil, který napsal píseň spontánně ve vesničce kousek od Eindhovenu. „Tematicky je to trošku vzpomínka na jeden románek z minulosti, který měl ne úplně jasnou linii svého konce, což tak někdy holt bývá,“ doplnil.

Klip vznikal ve spolupráci s týmem Butterfly Kids, který má na svědomí vizuály například pro Bena Cristovao či Sofiana Medjmedje. „Nicolase z Butterfly Kids znám z koncertů a akcí už roky a dlouho jsem nevěděl, že točí klipy. Teď se to všechno spojilo a budeme spolu dělat rovnou dva,“ podotkl frontman kapely.

Milostná píseň s neotřelou produkcí fanouškům napoví, jakou bude mít podobu jejich čtvrtá studiovka, která spatří světlo světa už letos na jaře. Kompletní repertoár oblíbené kapely pak zazní v létě na MIRAI Summer Festech. Kromě velkolepých koncertů ve čtrnácti městech napříč republikou se můžou příznivci kapely těšit na nabitý program po celý den, večerní show a vynikající jídlo a pití. Mirai Navrátil, Šimon Bílý, Tomáš Javůrek a Michal Stulík v první řadě slibují osobní kontakt s fanoušky a den plný zábavy.

SOUTĚŽ PRO ČTENÁŘE DENÍKU

Tři z vás mohou vyhrát dva lístky na vratislavický koncert. Stačí správně odpověď na soutěžní otázku, která zní: Třetí album skupiny Mirai se jmenuje Maneki Neko. Odkud pochází inspirace na název? Své odpovědi posílejte do 31. května 2024 na email jiri.louda@denik.cz.

Zdroj: Youtube