Město Liberec zvolilo letos pro tradiční jarmark podtitul "Císař a Faust", konat se bude o víkendu v polovině června a návštěvníci se mohou těšit na dobové tržiště, ukázky řemesel, rytířský turnaj i ohňovou show.

Vrcholem sobotního večera ve 21 hodin bude pochodňový průvod městem a večerní show "Císař a Faust", ve které vystoupí In Flamenus, Pyro & Art, KVELB a mnoho dalších a vytvoří nezapomenutelný zážitek. Císaře Rudolfa bude chtít sebrat čert… Podaří se mu to nebo se císař zachrání?

Program tradičního jarmarku v Liberci:

sobota 9 - 22 hodin, neděle 9 - 17 hodin

  • Dobové tržiště a řemesla: Návštěvníci si budou moci nakoupit v desítkách dobových stánků, kde naleznou různé řemeslné výrobky a tradiční produkty.
    Dobové atrakce: Připraven je příjezd Rudolfa II., ukázky dobových řemesel, rytířský turnaj, sokolníci a vystoupení historických skupin.
  • Kultura a zábava: Divadlo bez střechy, Divadlo KRTEK, Divadlo KVELB, Kouzelník Merild, Orientální show In Flamenus a mnoho dalších.
  • Hudební vystoupení: Taneční skupina Ambrosia a hudba Musica Canora a večerní koncert Fairy Dream - Minstrel Albert (Blackmore's Night) a Ida Elena (Bare Infinity) představí keltskou, pohanskou, fantasy a renesanční hudbu.
  • Večerní show "Císař a Faust" s ohňovou show a hudebními vystoupeními.

Celým programem návštěvníky provede Míša Jadrná.

close Liberecký jarmark 2024 info Zdroj: Foto: Liberec zoom_in Liberecký jarmark 2024

Podrobnosti jsou zveřejněné na webových stránkách www.visitliberec.eu nebo www.trhyvliberci.cz.

Mohlo by vás zajímat: Hádanka z Liberce: Poznáte podle fotek a videa místo, které vyzdobili sprejeři?

Poznáte podle videa místo, které vyzdobili sprejeři? | Video: Jiří Louda