Již tuto sobotu 25. května zvou Lázně Libverda na zahájení lázeňské sezóny. Těšit se můžete na bohatý kulturní program v prostorách lázeňského parku a na zrenovovanou lázeňskou kolonádu. Začátek hlavního programu proběhne za účasti bubeníků BARREL drum a po celý den bude programem provázet moderátor Libor Štrom.

Další vystoupení divákům nabídne Mladá dechovka, taneční skupina Co Dance Company či country skupina Nabitý baterky. Jako hlavní hudební host dorazí populární liberecký zpěvák Jakub Děkan se svojí kapelou, a na závěr akce se lázněmi rozezní rock-n-roll, díky skupině Crazy Dogs.

Kromě hudby lázně také zájemcům zajistí komentované prohlídky nových bazénů, uhličitých koupelí či vodoléčby, kterou mohou využívat i neubytovaní hosté.

V rámci doprovodného programu budou návštěvníci moci zajít do stánků lokálních firem a chybět nebudou ani klasické stánky s občerstvením. Mladší návštěvníci se mohou těšit na malování na obličej nebo turnaj v minigolfu.

Samozřejmostí je celodenní info stánek LÁZNÍ LIBVERDA, a.s. nebo možnost zakoupení procedur za zvýhodněnou cenu.

„Nabízíme možnost rezervovat si některou z procedur na den konání zahájení lázeňské sezóny. Doporučujeme včasnou rezervaci, kapacita je omezena," uvedly Lázně Libverda na svém webu.

Mohlo by vás zajímat: Tradiční kroje i ukrajinské speciality. Palác Liebieg hostil slavnost Vyšívánky

Slavnost Vyšívánky odstartoval průvod. | Video: Martin Štefanov