Promítání tohoto filmu proběhlo 15. února i v Jabloneckém kině Junior a jak už bylo řečeno, znamená to, že kapelu The Young Gods budeme moci slyšet v Jablonci naživo 26. února. Ještě předtím se Mladí bohové (volně přeloženo, poznámka redakce) ukáží v Praze, kde pro velký zájem přidávají koncert navíc, dále potom v Ústí a přes zastávky v Polsku do Jablonce, odkud turné pokračuje do několika evropských států.

Na koncertech zazní samozřejmě také nové skladby z alba Everybody Knows. „Nové album Everybody Knows je sofistikovanou směsí akustické hudby, elektroniky i nefalšované avantgardy,“ uvedla za pořádající Rachot Promotion Markéta Švecová k desce, na jejímž obalu je město s mrakodrapy obrácené vzhůru nohama.

Nahrávka přináší například skladby Mister Sunshine, Miles Away, Introducing, Two to Tango či Tenter le grillage a končí osmiminutovým Once Again.
The Young Gods v České republice vystupují poměrně často. Naposledy, vloni v březnu, v pražském Divadle Archa na akustickém turné zahráli písně ze své desky Knock on the Wood.

Kapelu tvoří frontman a kytarista Franz Treichler, klávesista Al Comet a perkusista Bernard Trontin. Treichler založil The Young Gods v roce 1985 v Ženevě po tři roky trvajících experimentech s elektronickou hudbou. Zvuk kapely vznikl spojením punkrockové hysterie, evropské klasiky a industriálních hluků a vytvářel drásavou kakofonii, která podbarvovala temné texty ve francouzštině. Nejznámější alba, která kapela za bezmála čtvrtstoletí své existence vydala, jsou L'Eau Rouge, Play Kurt Weill a TV Sky.