Barevně roztančený klip „Srdcebeat", hit „o bezpodmínečné lásce", který má na Kryštofa nezvykle moc elektroniky i video plné dětí, dalo název již sedmému albu kapely. Točili ho opět v New Yorku. Ostravská premiéra klipu na velké plazmové obrazovce, autogramiáda i překvapivý akustický lavičkový koncert přilákaly už 1. března 2015 do OC Forum Nová Karolina tisíce fanoušků.

Liberec je sobota

Koncert Kryštofa v liberecké Home Credit Areně ve finále Srdcebeat Tour 2015 je v plánu na sobotu 31. října, poté ještě přijdou na řadu Pardubice. „Vstupenky jsou k dostání za 490 Kč ke stání a za 590 korun k sezení. Předprodej zajišťuje Ticketstream, v Liberci lze využít navíc Ticketpro.

Album plné barev

Jak bude vypadat nové album? Vizuálně jako klip Srdcebeat v režii Adama Ligockima. „Klip k Srdcebeatu odhaluje designový koncept k novému albu. Nová vizuální kapitola Kryštof bude plná barev," slibuje Richard Krajčo, herec i lídr Kryštofa.

„Srdcebeat je píseň o bezpodmínečné lásce. Je šance ji dostat od někoho jiného než od dětí? O tom jsem tu písničku složil a proto jsou děti v klipu," vysvětluje Krajčo.

A k premiéře videa dodává: „Milujeme překvapivé lavičkové koncerty a přesně tohle byla příležitost, jak jeden udělat v Ostravě a oživit premiéru klipu. Vlastně je úžasné, kolik lidí přišlo," těší Krajča.

Srdcebeat: 1 004 775

Jeden milion čtyři tisíce diváků a nějaká desítka navrch. Tak to je aktuální skóre klipu na webu YouTube.

Kryštof s sebou vezme na turné dva nadějné tuzemské interprety. Se zpěvačkou Lenny v akustické podobě se mohli fanoušci potkat již loni na Kryštof Kempech, kde kapela slavila 20. narozeniny. Její rockovou podobu poznala například loni i Benátská! tak, jak se letos předvede před Kryštofem: s plnokrevnou kapelou. Druhá předkapela Mirai se nedávno představila českému hudebnímu světu singlem Dítě robotí a chystá se vydat debutové album.