„Celý projekt začal vznikat spontánně během našeho prvního halového turné k albu Rubikon v roce 2006 a jak postupně přibývalo natočeného materiálu, krystalizoval i scénář,“ vzpomíná zpěvák a kytarista Richard Krajčo.

Show KRYŠTOFF / ON připravuje kapela společně s dokumentaristou Markem Dvořáčkem. Fanoušci budou mít možnost nahlédnout do zákulisí fungování populární kapely, dozví se mnohé o krizích, kterými si Kryštof prošel, a budou moci znovu prožít úspěšná turné, ať už halová, divadelní, aulová či klubová.

„Baví nás hrát v netradičních místech a kino je skvělý multimediální prostor. Ve chvíli, kdy tam nechcete jen promítat, ale i živě hrát, je to trochu náročnější na technickou realizaci, ale dá se s tím poprat. I proto jsem rád, že jsme se domluvili se sítí multikin CineStar, kde našli odvahu vyzkoušet novou netradiční věc,“ říká Krajčo.

Předprodej lístků byl zahájen 1. prosince. Podrobné informace o turné najdou fanoušci na oficiálním webu kapely www.krystof.net nebo na www.cinestar.cz