Zvítězila druhá dvojice Lokomotivy Petr Hradecký - Miloš Hradecký. Spolu s nimi se do semifinále Českého poháru kvalifikovala ještě družstva Spartaku Chrastava 1 a Loko Liberce 3.

Do semifinále se mužstva zařazují losem, který poslal do semifinále A, jehož pořadatelem je Spartak Chrastava, Chrastavu 1 a Liberec 2, a z titulu pořadatele má právo startu ještě druhá dvojice Chrastavy. Z extraligových mužstev, kterým soutěž začíná až v semifinále, uvidíme v sobotu 5. února od 9 hodin SC Svitávku 1 a Favorit Brno 1 a z extraligy sestoupivší MO Svitávku 1. Celkem se na turnaji sejde deset dvojic, z nichž tři postoupí do finále Poháru.

Skupina B se hraje ve stejném termínu ve Zlíně a v ní se se zbytkem extraligových mužstev, včetně mistrů ČR a dalších kvalifikantů, pokusí o úspěch dvojice Lokomotivy Liberec 3 v sestavě Krajzingr - Zeman. Přijeďte se do Chrastavy podívat na zajímavé boje a rozhodnout se, zda byste také nechtěli kolovou zkusit. Oba oddíly z Liberecka potřebují doplnit mládežnické kategorie.