Všichni, kdo se zabývají chovem exotických terarijních zvířat, liberecké Fauna trhy jistě znají. Probíhají již dlouhá léta pravidelně zhruba jednou za měsíc. V minulosti se konaly ve zmíněné České Besedě. Nyní tedy 20. listopadu od 09.00 hodin v centru Babylon v novém sále, který je trvale klimatizovaný a dobře osvětlený.

Vstupné je pro dospělé 35 korun, děti za patnáct. Pro ně má pořadatel navíc připravený malý dárek. Je také připraveno překvapení v podobě obzvlášť exotického exempláře. Liberecké terarijní trhy nabízejí chovatelům prodej a nákup terarijních a jiných zvířat, akvarijních ryb, je zde možné nakoupit i speciální technické vybavení nebo odbornou literaturu.

Nadšení akvaristé si zde mohou pořídit nové druhy akvarijních ryb. Samozřejmě je zde dostupné i veškeré krmivo pro netradiční domácí miláčky. Pořadatelé také návštěvníkům a chovatelům zajišťují bezplatné veterinární poradenství. Fauna trhy v Liberci jsou i dobrou příležitostí vidět na vlastní oči rozličná zvířecí stvoření.