Mistrovství Evropy ve fotbale je tady. Kdo dokráčí k titulu a jak si v Německu povede česká reprezentace? To se můžete dozvědět z pohodlí domova u televizních obrazovek a nebo se vydat do města a fandit českému týmu s dalšími fotbalovými nadšenci. Mnoho podniků v Liberci si pro své zákazníky v den významných zápasů připravilo promítání nebo vysílání utkání na velkoplošných obrazovkách. Přinášíme vám tipy na některé z nich.

Mistrovství Evropy ve fotbale bude probíhat od pátku 14. června do neděle 14. července. Česká reprezentace se utká s týmem Portugalska, Turecka a Gruzie. Jak tyto zápasy dopadnou a budou probíhat můžete sledovat v mnoha libereckých podnicích.

Parťákova Hasičárna & pizza Liberec

Neopakovatelnou atmosféru při fotbalových zápasech můžete zažít například v Pavlovicích v Restauraci Parťákova Hasičárna & pizza Liberec. Pro lepší zážitek z uktání zde promítají každý zápas na promítacím plátně a načepují vám Plzeň nebo Radegast.

Rezervaci je možné provést zde online nebo telefonicky na čísle: tel: 776 373 131.

Terasa U Vodníka

V restauraci Terasa U Vodníka najdete příjemné posezení na kryté terase. Díky promítacímu plátnu budete mít zážitek z fotbalového utkání jako ze stadionu. K fandění se můžete posilnit Plzní nebo Konrádem.

Rezervaci je možné provést na webu terasauvodnika.cz nebo telefonicky na čísle: 603 176 647.

Budvarka Liberec

V pivnici kousek od náměstí najdou příjemné posezení fanoušci fotbalu, ale i Budvaru. Během důležitých fotbalových zápasů nabízí podnik svým zákazníkům sledování přenosu z televizních obrazovek. V případě většího zájmu a postupu českého týmu, není také vyloučeno promítání na plátně.

Rezervaci je možné provést zde nebo telefonicky na čísle: 722 003 323.

Sportbar Balon

Skvělé útočiště pro fotbalové nadšence nabízí Sportbar Balon. Fotbalové utkání mohou zákazníci sledovat na velkoplošných obrazovkách. Krom sledování zápasů podnik také nabízí možnost zahrát si šipky. Tento měsíc nově nabízí pivo Svijanský rytíř 12°.

Rezervaci je možné provést online pomocí facobookových stránek nebo telefonicky na čísle: 723 983 927.

Barvírna Craft Beer & Burgers

Podnik na kraji města nabízí nejen skvělé jídlo a pití, ale také vysílání sportovních přenosů včetně fotbalových zápasů na několika televizorech v podniku. Zákazníci mohou také využít posezaní na Pivní lístek slibuje kromě zaručené klasiky jako je Plzeň či Kozel, také nabídku z pivovaru Antoš. Zakládají si však na tom, že řemeslná piva z malých pivovarů obměňují, aby hosté mohli stále zkoušet nové chutě.

Rezervaci je možné provést online nebo telefonicky na čísle: 724 185 797.

Mohlo by vás zajímat: Vytuněná kráska má spoustu novinek. Liberečtí studenti stvořili hybridní formuli

Studentská formule Anežka. | Video: Jiří Louda