Společné turné obou kapel se uskutečnilo po čtyřech letech a diváky v Domě kultury čekala tříhodinová hudební a světelná show.

Někteří fanoušci tlačenici nezvládli

Někteří fanoušci si ovšem po koncertu postěžovali, že návštěvníků bylo na koncertě příliš. Dokonce se jim zdálo, že kapacita Domu kultury byla výrazně překročena. Tlačenici nezvládli, a tak koncert nevydrželi až do konce.

„Mluvila jsem s několika přáteli a všem se zdálo, že organizátoři kapacitu sálu překročili. Na občerstvení se stála hodinová fronta, vzduch v sále byl vydýchaný a všude po zemi se válely rozšlapané kelímky od pití. Moc jsem se na koncert těšila, muzikanti byli výborní, ale ten nával lidí jsme nevydrželi a po Divokým Billovi raději odešli,“ svěřila se za některé fanoušky Jana Jelínková.

Diváků přišlo kolem dvou tisíc

Podle fanynky obou kapel měli možná pořadatelé umístit koncert raději do Tipsport Arény, kam se vejde víc lidí. Pavel Mikez z pořádající agentury Šimmi ale odmítl domněnku, že by byla kapacita Domu kultury překročena.

„Dohromady přišly dva tisíce diváků. Bylo plno, to je pravda. Ale možná nejsou lidi zvyklí na to, že přijde do Domu kultury tolik fanoušků, a proto jim připadala návštěvnost příliš vysoká,“ zdůraznil Pavel Mikez. „My jako pořadatelé jsme spokojení, žádné problémy se během koncertu neobjevily. Nikdo nic nezničil, všechno proběhlo hladce,“ dodal.

Tři Sestry patří mezi skupiny, které se i bez výrazné podpory médií dostaly na špičku české hudební scény. Za svou historii Tři sestry vydaly přes neuvěřitelných dvacet studiových alb a složily nespočet hitů jako Kovárna, Zelená nebo Modlitba pro partu.

Úvalská partička Divokej Bill oslavila letos deset let své existence a aktuálně se věnuje přípravě nové, velmi očekávané desky. Na společném koncertě zahráli muzikanti písničky i z chystaného alba.