Nikdo neví, o čem se bude hrát. Na plakátech nicméně stojí, že po představení zůstane jeviště nasáklé krví. Představení se koná v neděli 12. září 2021 v 18 hodin a podle autorů představení půjde o divadelní improvizaci ve stylu filmů Q. Tarantina.

"Improvizační longformu tarantino, píšeme s malým písmenem jako název žánru, přivedla před několika lety na česká jeviště právě Michaela Puchalková, ale ani ve světě to není žádný starý a otřepaný žánr. Diváci z Liberce a okolí tedy mají možnost vidět ojedinělé představení, jehož koncept nabírá na popularitě. Podobná byla hrána zatím jen v Ostravě a Praze. Divadelní večer není zdaleka určen jen fanouškům filmů Q. Tarantina, je ovšem pravděpodobné, že můžeme očekávat podobnou nálož násilí, intrik, absurdit a komických situací jako v díle slavného hollywoodského tvůrce. Nebudou chybět dlouhé dialogy, příval hudby, slovník bez cenzury. Možná se vše či něco vyvine úplně jinak, nově, což jak víme, je kouzlo improvizace," vysvětlil za organizátory Martin Nožička. Dodal, že představení bylo již třikrát odloženo z důvodů epidemie a karanténních opatření. Představení není vhodné pro děti mladší 15 let.

Imjoy jsou na Jablonecku a Liberecku ojedinělým souborem, podobných jsou ale po republice asi tři desítky. Od svého vzniku v roce 2017 se stále zdokonalují pravidelným tréninkem a získávají nadšené diváky. Věnují se divadelním zápasům, improshow, vystupují na festivalech, před koronakrizí pravidelně vystupovali ve svém samostatném každoměsíčním programu.

Michaela Puchalková je lektorkou a trenérkou divadelní improvizace, též profesionální terapeutkou a koučkou. Po návratu z působení v marseillské improvizační skupině založila v roce 2000 první český improvizační tým a zahájila činnost české Improligy. Pořádá workshopy pro privátní sféru, neziskové organizace i pro nadšené amatéry a učí, jak aplikovat principy skupinové improvizace do pracovních vztahů, výkonů, do osobního rozvoje a zdraví. Trénuje, píská zápasy a hraje.