Uvítací drink, ochutnávka kávy, bohatá tombola a předpremiéra nového českého filmu Signál. To všechno nabízí středeční dámská jízda v libereckém multikině CineStar.

Dámy vidí nový film na předpremiéře

Každý měsíc se slečny a dámy z Liberce scházejí na pouze dámské akci v multikině CineStar. Většinou s předstihem zhlédnou nějakou filmovou novinku, lehce popijí, občerství se a ještě si odnesou nějakou cenu z tomboly.

Na únorové dámské jízdě divačky uvidí nový český film Signál v hlavních rolích s dvěma fešáky Vojtěchem Dykem z kapely Nightwork a Kryštofem Hádkem, který se proslavil hlavně filmem Tmavomodrý svět. V dalších rolích se představí Bolek Polívka, Karel Roden, Kateřina Winterová, Jiří Menzel, Eva Josefíková, Norbert Lichý, Hynek Čermák a Karel Zima.

Ochutnávka kávy, tombola a party

„Pro dámy tentokrát bude nachystaná tombola, ochutnávka kávy Dolce Gusto a pochopitelně i after party,“ láká na dámskou jízdu Jaroslav Vrabec, generální ředitel multikina CineStar.

Tento měsíc je dámská jízda naplánovaná na středu 15. února od půl sedmé večer. Přítomné ženy přivítají pořadatelé uvítacím drinkem a ochutnávkou kávy Dolce Gusto. Po promítání filmu Signál čeká divačky bohatá tombola o atraktivní ceny.

DÁMSKÁ JÍZDA v multikině CINESTAR
SIGNÁL

předpremiéra nového českého filmu
středa 15. únoraod 18.30
sál číslo 7
Vstupné:
179,-
159,- (pro členy CineStar klubu)

Po skončení programu v multikině CineStar odveze dámy zdarma autobus do klubu Top Star, kde proběhne after party dámské jízdy. Na afterparty mohou ženy a slečny ochutnat nový malinový sekt Sparkletiny a drobné občerstvení. Hlavně si ale mohou zatančit na diskotéce s retro hity. K poslechu a tanci hraje DJ Martin Forster.

Losování o dotykový mobilní telefon

„Na after party v klubu Top Star proběhne také losování o dotykový mobilní telefon,“ dodal Jaroslav Vrabec.

A o čem vlastně slibovaný film je? Poklidnou idylu rázovité vesničky, která je tak trochu odříznutá od světa, nečekaně rozčeří sympatičtí mladíci Kája (Kryštof Hádek) a Filos (Vojta Dyk). Přijeli, aby vyhledali nejlepší místo pro instalaci nového mobilního vysílače. Vidina zisku vzbudí v místních pochopitelné očekávání, zvláště když se dozvědí o zajímavé finanční odměně pro majitele pozemku, na kterém bude vysílač stát.

Vesnice se rychle stává bitevním polem, a to s využitím všech povolených i nepovolených zbraní. Je ovšem otázkou, zda Filos s Kájou budou schopni naplnit očekávání, která do nich vkládá celá vesnice. Možná totiž nejsou ti, za které se vydávají.

Zdroj: Youtube
SIGNÁL
Komedie / Drama
Česko, 2011, 115 min
Režie: Tomáš Řehořek
Hrají:
Vojtěch Dyk
Kryštof Hádek
Bolek Polívka
Karel Roden
Kateřina Winterová
Jiří Menzel
Eva Josefíková
Norbert Lichý
Hynek Čermák
Karel Zima