Malátného parta jako by s novou deskou Rockfield, která vyšla koncem loňského roku, chytla druhý dech. Z rádií se valí Víno, titulní song k seriálu Vinaři, i Každý ráno. Tyto dvě skladby také sklidily z novinek největší úspěch u libereckých fanouškům. Do Domu kultury dorazilo 2500 příznivců a bylo beznadějně vyprodáno.

Kapela v první polovině koncertů sázela hlavně novinky, dav nejprve reagoval poměrně rozpačitě, rozjel se až v druhé půlce koncertu u osvědčených písní z minulosti Vedoucí, Paralela, Vrchlabí, 1970, Tabáček či Stejně jako já.

Staré Punčocháče

Vrcholem koncertu byly stařičké Punčocháče, u kterých se sálem překřikovaly na střídačku pánové: „Kdybych to věděl, že je to poprvé tak bych tolik nepospíchal." a dámy: „Kdybys tolik nepospíchal, sundala bych si punčocháče."

V Liberci Chinaskám předskočila zušková začínající kapela Křížaly, kterou si na konkurzu skupina sama vybrala. Mladé uskupení absolvovalo i autogramiádu.

Scéně vévodilo rudé křeslo, na kterém si Michal Malátný sem tam vydechl, přeci jenom už je silnej ročník sedmdesát.

Co hráli?

Kapela, Milión dolarů, Jak je to dojemné I., Každý ráno, Láska & hvězdy, Narozeniny, Až nebudu…, Víno, Doják, Slovenský klín, Jak je to dojemné II., Zadarmo, Vedoucí, Stížnost, Hlavolam, Punčocháče, Paralela, Vakuum, Vrchlabí, 1970, Tabáček

Přídavky: Bubeneč, Stejně jako já, Skončili jsme, Vinárna

Předkapela: Křížaly