Tradiční největší oslava v roce, Silvestr pro celou rodinu zde vypukne 31. prosince od 20.00 hodin až do rána ve všech společenských prostorách zábavního komplexu. Návštěvníky čekají například trampské písničky country skupiny Sešlost, dále diskotéky pro všechny věkové kategorie, anebo hudba Miniband sextetu.

Jako doprovodný program je zajistili organizátoři mažoretky, kankán, taneční vystoupení, program pro děti do 23.00 hodin v Lunaparku, kde bude i hadí muž a klaun. V celkem osmi sálech budou hrát taneční orchestry a skupiny s univerzálním repertoárem. Z dalších atrakcí se mohou lidé těšit také třeba na žonglérská čísla, klauny, taneční páry v latinsko-amerických tancích, kankán i oldies diskotéku.

Pořadatelé připravili i dětský koutek, včetně hlídání dětí a zábavou s klaunem Ferdou (20.00 – 23.00 hodin). Hosty budou po Liberci a Jablonci nad Nisou rozvážet noční autobusy zdarma. Dospělý návštěvník dá za vstupenku 1 590 korun, děti do 140 centimetrů výšky 990 korun a lístek pro děti do výšky 100 centimetrů stojí 490 korun.