Rytecký workshop

Akce již skončila

Vážení a milí,

Zveme vás na další skvělý workshop, tentokrát zaměřený na broušení a rytí do skla. Workshopem vás provede Jan Schindler. Zkušený rytec s dlouholetou praxí, který byl letos dokonce oceněn na Mezinárodním sympoziu rytého skla v Kamenickém Šenově a získal možnost účasti na stáži Muzea v Corningu. Metě sklářského umění! Můžete si vymyslet jako vzor cokoli a Jan Schindler vám to pomůže zrealizovat!

Budete si moci vybrousit svůj vzor na skleničky a skleněné hrníčky, které také na místě budou k dispozici (3ks/osoba). Pokud si chcete přinést k vybroušení např. skleničky na víno nebo jiné sklo, je to samozřejmě možné! Jako nástroj použijeme nejen profesionální stolní brusku, ale také malé ruční brusky a gravírky.

Akce se uskuteční 18.11. od 10:00 do 17:00. Workshop bude průchozí a nemusíte tedy svou účast předem hlásit. Akce je zdarma, s drobným občerstvením. Účastníkům z polské strany, bude proplaceno vlakové jízdné. Tak neváhejte přijít a tvořivě si užít podzimní den v KultiVARu.

Akce je spolufinancována a podporována z prostředků EFRR prostřednictvím Euroregionu Nisa a díky projektu „Popularizace umění a řemesla v regionu“

Drogi i drodzy,
Zapraszamy na kolejny wspaniały warsztat, tym razem skoncentrowany do szlifowania i grawerowania w szkło. Warsztatem poprowadzi was Jan Schindler. Doświadczony grafik z wieloletnim doświadczeniem, który został nagrodzony w tym roku na Międzynarodowym Sympozjum grawerowanego szkła w Kamenický Šenov i wygrał możliwość uczestniczenia w stażu Muzeum w Corning. Mecie sztuki szkła! Możecie wymyślić cokolwiek jako model i Jan Schindler to pomoże Wam zrealizować!

Będziecie mogłi wyszlifować swój wzór na szklanki i szklane garnuszki, które również będą na miejscu dostępne (3 szt / osobę). Jeśli chcecie sobie przynieść do wyszlifowania własny np. kieliszek wina lub inny rodzaj szkła, z pewnością jest to możliwe! Jako narzędzie używamy tylko profesjonalnej szlifierki stołowej, ale także małych ręcznych maszyn do grawerowania.

Impreza odbędzie się 18. 11. od 10:00 do 17:00. Warsztat będze przechodzi i nie trzeba się zgłaszać. Impreza jest bezpłatna, z małymi przekąskami. Uczestnicy z polskiej strony będą mieli zapłacony przejazd pociągiem. Więc nie wahajcie się przyjechać i cieszyć się z jesiennego dnia w KultiVAR!.

18. 11.  (10:00–17:00)
Na Rybníčku 387/6, Liberec
SDÍLEJ:

AKCE V OKOLÍ

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT