Tipy Deník

Festival společenských her a kultury HOPEcon 2017

Akce již skončila

Po úspěšném prvním ročníku jsme se rozhodli ještě letos uspořádat druhý HOPEcon. Větší, lepší a rozmanitější! Aby si na své přišel opravdu každý, rozšířili jsme spolupráci o další instituce, a festival společneských her se tak vyvinul v akci, která si nejen klade za cíl dostat děti od počítačů, ale i obohatit je o znalosti kultury a historie. Příští festival se proto bude konat ve spolupráci s Oblastní galerií, Krajskou vědeckou knihovnou, Severočeským muzeem a Libereckou zoologickou zahradou. V rámci jedné vstupenky tak máte možnost navštívit všechna tato místa za zvýhodněnou cenu.

Akce se bude konat v termínu 9. - 12. listopadu 2017. Čtvrteční a páteční program se soustředí především na školy a děti všeobecně. Na své si však samozřejmě přijdou i dospělí. V MCU Koloseum, kde bude probíhat program zaměřený na společenské hry si vybere každý zábavu dle vlastní libosti. Od her pro nejmenší až po složité hry pro náročné hráče - vše naleznete pod jednou střechou. Celým festivalem Vás bude mimojiné provázet celofestivalová hra, která by měla motivovat k návštěvě všech institucí. Za úspěšné vyřešení hry na Vás bude čekat odměna!

Vstupné v ceně 230,- Kč za dospělého a 150,- Kč za dítě Vás opravňuje k jednorázové návštěvě každé ze spolupracujících institucí.

od  9. 11.  (09:00)
do  12. 11.  (22:00)
Generála Svobody 93/83, Liberec
SDÍLEJ:

Akce ve vašem okolí

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT