KDY: po domluvě
KDE: Volgogradská 70, Janův Důl, Liberec
ZA KOLIK: 899 Kč

Wellness centrum Hotelu Pytloun nabízí masáže, finskou, tropickou saunu či whirlpool.

Venkovní bazén se slanou vodou
Mírně slaná voda v našem bazénu je přirozeně antiseptická, likvidující mikroorganismy, které se běžně vyskytují v bazénové vodě. Na rozdíl od vody chlorované zde nehrozí žádné alergické reakce, působí příznivě na pokožku stejně jako mořská voda.

Venkovní finská sauna
To, že saunování je zdraví prospěšné, věděli už naši předci v 11. století. V sauně se Vaše tělo důkladně prohřeje. Následným pocením se z těla vyplaví škodlivé látky, zrychluje se metabolismus a spalují se tuky. Váš imunitní systém bude odolnější a pleť bude svěží a krásná, což ocení nejenom ženy.

Teplota vzduchu: 80–90 °C, vlhkost vzduchu: 5–10 %

Vířivka
Voda je skvělým rehabilitačním prostředkem. Ponořením se do vířivé vany si dopřejete nejen komfort, ale i kvalitnější životní styl. Masážní trysky zaručují prokrvení namáhaných svalů celého těla. Ve vodě o teplotě kolem 35 °C dochází k regeneraci šlach a kloubů, uvolnění mysli, odbourání úzkosti, napětí a deprese. Stimuluje se imunitní systém, celé tělo příjemně relaxuje a dochází k navození příjemné atmosféry. K účelné masáži pomocí vířivých proudů patří i fáze oddechu, která slouží na zpracování podnětů. Po pobytu ve vířivce můžete odpočívat na připravených lehátkách, nebo si dát něco lehkého k snědku v našem lobby baru.

Vnitřní tropická solno-bylinková sauna
V naší solno-bylinkové sauně jsou vždy čerstvé bylinky. Vdechováním vonných esencí a solných minerálů se uvolňuje hladké svalstvo průdušek, tím se prohlubuje dýchání a daleko lépe se okysličuje celý organismus.