VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Reportáže na vlastní kůži

Reportáže na vlastní kůži Libereckého deníku. Redaktorka Hana Langrová zkouší různé pohybové aktivity i zpěv, únikové hry nebo létání v letadle. Přečtěte si také rozhovory s odborníky.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Bootcamp vás nejprve zničí. Pak dostane do formy

Liberec /SOUTĚŽ, FOTOGALERIE/ - Redaktorka Deníku tentokrát vyzkoušela hodinu bootcampu ve Sportparku Liberec u areny. Na tréninku se běhá, posiluje i závodí.

Kterak česká zdravotní sestra k čínské medicíně přišla

Liberec - K tradiční čínské medicíně ji přivedlo vlastní vážné onemocnění – Lymská borelióza. Když se uzdravila, začala ji studovat a pracuje jako praktik tradiční čínské medicíny s třicetiletými zkušenostmi zdravotní sestry.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Shaping vám vytvaruje pozadí, břicho i stehna

Liberec – Redaktorka Deníku tentokrát vyzkoušela hodinu shapingu v libereckém Ladies Fitness v obchodním centru Plaza.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Na létající józe visíte jako opice i plachtíte jako ptáci

Liberec – /REPORTÁŽ, ROZHOVOR, SOUTĚŽ/ Redaktorka Deníku tentokrát vyzkoušela AY Fly Training neboli létající jógu ve studiu Airko.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Hot jóga vaše tělo zmáčí potem. Teplo nastartuje spalování tuků

Liberec /SOUTĚŽ, FOTOGALERIE/ - Redaktorka Deníku tentokrát vyzkoušela hodinu hot jógy ve Wellness centru v Babylonu.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Americké fotbalistky nezastavily ani kroupy

Liberec /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Redaktorka Deníku trénovala s týmem amerických fotbalistek Liberec Valkyries. Trénink okořenila bouřka. Dámy makaly až do konce tréninku. Strčily do kapsy ruprechtické fotbalisty, kteří to po pár minutách na druhé polovině hřiště vzdali a odebrali se do kabin.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Bosu armáda útočí! Vyhlaste válku bolavým zádům

Liberec - Seriál Deníku o trendech ve cvičení tentokrát představuje bosu trénink. Tato pomůcka se dá využít variabilně. Dokonce i při rehabilitaci. Ulevíte kloubům, zádům a zlepšíte balanci.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Švihadlo je dobrý bič, kilogramy zmizí pryč

Liberec /SOUTĚŽ, REPORTÁŽ/ - Seriál Deníku o trendech ve cvičení tentokrát přináší trénink se švihadlem. Dá se s ním skákat i posilovat. Vyzkoušejte ho ve studiu 2B Fit.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Flowin! Proklouzejte se k lepší postavě i náladě

Liberec /REPORTÁŽ/ - Seriál Deníku o trendech ve cvičení tentokrát přináší posilování na desce zvané flowin. Redaktorka ho vyzkoušela ve fitnessu 2B Fit.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Výzva! Zacvičte si v obýváku se sympaťákem z Liberce

Liberec /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Nestíháte navštěvovat fitness centra? Redaktorka Deníku vyzkoušela další alternativu pro zaneprázdněné. Na videích Týdenní výzva vás k výkonům burcuje mladý sportovec z Liberce.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Posilování je jistota. V partě se to lépe táhne

Liberec /REPORTÁŽ, FOTOGALERIE/ - Seriál Deníku o trendech ve cvičení tentokrát přináší klasické posilovací i vytrvalostní cvičení. Redaktorka vyzkoušela trénink Fit Body v 2B Fit v Liberci.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Pilates ve FitSiluet: Individuální přístup, legrace i dřina

Liberec /SOUTĚŽ/ - Redaktorka Deníku tentokrát vyzkoušela hodinu pilates - zábavnější posilování s důrazem na dýchání.

NA VLASTNÍ KŮŽI: Zacvičte si v teple domova. Jillian vás bude bavit

Liberec - Seriál Deníku o trendech ve cvičení tentokrát přináší alternativu pro všechny, kteří nemají čas chodit do fitness center. Potřebujete jen odhodlání, půlhodinu denně a dvě kilové činky.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT