VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

ZDRAVOTNICTVÍ / Krajská nemocnice Liberec

ZDRAVOTNICTVÍ / Krajská nemocnice Liberec

Traumacentrum, to je vlastně celá nemocnice

Liberec - Houkání sanitky. Pro většinu z nás nepříjemné mrazení v zádech, pro tým traumatologického centra liberecké nemocnice signál k urgentnímu příjmu. Začíná závod s časem.

Kraj koupí nemocnici skiaskopii

Liberec/ Jak Deník před nedávnem uvedl, Krajská nemocnice v Liberci nemá důležité rentgenové zařízení. Kraj chce nemocnici pomoci koupit nové.

Krajská nemocnice bude také městská

Liberec/ Krajská nemocnice Liberec je akciová společnost ve stoprocentním vlastnictví Krajského úřadu Libereckého kraje. Jak Deníku potvrdil krajský radní Jaroslav Krutský, který má zdravotnictví ve svém resortu, již brzy bude část nemocnice patřit také městu Liberec.

Nemocnice definitivně zruší zdraví škodlivou sterilizaci

Liberec - Krajská nemocnice v Liberci definitivně stáhne z provozu zastaralou a zdraví škodlivou formaldehydovou sterilizaci lékařských nástrojů. Tu v posledních letech postupně nahrazuje modernější plazmovou sterilizací.

Krajská nemocnice zajišťuje tři druhy pohotovosti

Liberecko - Dětská, dospělá a po velkých peripetiích také zubní pohotovost. Taková je nabídka pohotovostních služeb v Krajské nemocnici v Liberci. Liberečanům bude nadále sloužit zubní pohotovost, kterou se podařilo zachránit na poslední chvíli.

Krajská nemocnice zajišťuje tři druhy pohotovosti

Liberecko - Dětská, dospělá a po velkých peripetiích také zubní pohotovost. Taková je nabídka pohotovostních služeb vKrajské nemocnici vLiberci.

Nemocnice našla poplatkový kompromis

Liberec - Zvláštní statut dovolání ústavního práva respektuje jako jediná v republice Krajská nemocnice v Liberci. Jak na dotaz Deníku uvedl její generální ředitel Luděk Nečesaný, nemocnice je připravena vyřešit situaci, kdy se někdo s pacientů odvolá na článek 31 Listiny základních lidských práv a svobod.

Liberecká nemocnice změní systém parkování, pomůže hlavně pacientům

Liberec - Více parkovacích míst naleznou od poloviny ledna pacienti a návštěvníci v areálu Krajské nemocnice v Liberci. Zásadně se tu změní systém parkování.

Liberecká nemocnice zavede automaty na poplatky

Liberec - Poplatky za ošetření v liberecké nemocnici budou vybírat automaty. Za lékařskou péči tak zdejší pacienti zaplatí jednoduše jako za parkovné. Po vhození příslušné částky dostane pacient od automatu stvrzenku, se kterou pak půjde do ordinace a předloží ji lékaři.

Rentgen propojí nemocnice

Frýdlant - Zdlouhavé čekání na rentgenové snímky se stalo pro pacienty frýdlantské nemocnice minulostí. Nemocnice uvedla počátkem týdne do provozu nový digitální rentgen, který napojila na místní informační systém.

Polní nemocnice od organizace Hand for Help plní v Pakistánu svůj účel

LIBEREC - V jedné z nejchudších oblastí Pakistánu, údolí zvaném Arandu, pomáhá místním obyvatelům již několik měsíců polní nemocnice, kterou do této oblasti přivezli a zprovoznili dobrovolníci z liberecké humanitární organizace Hand for Help.

Zubařskou pohotovost lékaři odmítají, říká ředitel liberecké nemocnice

LIBEREC - Proč dát přednost liberecké nemocnici před jabloneckou, z jakého důvodu končí zubní pohotovost nebo kdy se liberecká nemocnice zbaví dluhů? Na takové a spoustu dalších otázek, které pokládali on–line čtenáři Deníku, odpovídal generální ředitel Krajské nemocnice v Liberci Luděk Nečesaný.

Moderní vodoléčba láká do nemocnice jednotlivce i firmy

LIBEREC - Loni zrekonstruovaná vodoléčba na rehabilitačním oddělení v liberecké krajské nemocnici, si získává stále větší oblibu široké veřejnosti. Kromě pacientů nemocnice využívají rehabilitačních služeb také například firmy a organizace pro své zaměstnance.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT