VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

ZDRAVOTNICTVÍ / Krajská nemocnice Liberec

ZDRAVOTNICTVÍ / Krajská nemocnice Liberec

ANKETA: Vztahy mezi pacienty a lékaři se zlepšují

Liberec, Turnov - Krajská nemocnice Liberec obhájila certifikát, podle kterého poskytuje nadstandardní péči. Rozhodli o tom sami pacienti.

Přestavba nemocnice: soutěž o architektonický návrh spustí asi do dvou měsíců

Liberec - Přestavba nemocnice zatím nemůže začít. Čeká se na vyjádření akcionářů a následné vyhlášení soutěže.

Nemocnice nabízí za lékaře odměnu 20 tisíc

Liberec - Krajská nemocnice v Liberci potřebuje lékaře. Za doporučení lékaře či lékařky pro chirurgickou jednotku intenzivní péče dokonce nabízí odměnu 20.000 korun. Aktuálně má na svém webu zhruba 20 volných míst, přijme i absolventy.

Liberecká nemocnice potřebuje zvýšit kapacitu interny

Liberec - Krajská nemocnice v Liberci chce vybudovat nové oddělení interny s 30 lůžky, o dalších pět lůžek bude nutné zvýšit i kapacitu jednotky intenzivní péče na interně. Rozšíření bude stát největší krajskou nemocnici miliony korun, je ale nevyhnutelné.

Nemocnice slaví rekordy. Zaměstnance prý čekají velké odměny

Liberec - Velmi úspěšný rok má za sebou Krajská nemocnice Liberec (KNL), které se podařilo dovybavit jednotlivá oddělení přístrojovou technikou za více než čtvrt miliardy. V pátek vedení KNL představilo další čtyři zařízení, která tentokrát urychlí a zkvalitní práci radiologického oddělení.

Havárie potrubí uzavře na tři dny vjezd do nemocnice

Liberec - Havárie na parním potrubí omezila od pátečního rána hlavní vjezd do Krajské nemocnice Liberec u budovy G – Pavilonu pro péči o matku a dítě. V současné době mohou řidiči hlavním vjezdem pouze vjíždět, ale v odpoledních hodinách se vjezd kvůli opravě uzavře úplně.

Léčba rakoviny bude díky novým přístrojům efektivnější

Liberec - Krajská nemocnice Liberec představila veřejnosti zrekonstruované onkocentrum.

Nemocnice znovu na pořadu dne: Začne se stavět už za tři roky?

Liberec – Pokud po Liberci a Turnově i kraj, jako největší vlastník, odsouhlasí dnes harmonogram modernizace krajské nemocnice, mělo by se na základní kámen nového pavilonu urgentní medicíny poklepat už za tři roky. Pavilon by měl splňovat náročná kriteria současné medicíny a zároveň vyřešit problémy, kterým krajské zařízení kapacitně dlouhodobě čelí.

Nemocné vyšetří přesnější přístroj

Liberec - Novou gamakameru využijí pacienti z onkologie, pediatrie, ortopedie i další.

Heliport slouží v Liberci už rok

Liberec - PŘESNĚ ROK uplynul od chvíle, kdy poprvé dosedl v areálu liberecké nemocnice vrtulník Letecké záchranné služby. Od té doby sem s pacientem v kritickém stavu přiletěl víc než 400krát.

Můžeme stavět jen to, na co skutečně máme

Liberecký kraj - /ROZHOVOR/ Nový pavilon, který vyřeší urgentní medicínu může stát za dva roky, nová nemocnice třeba za 10 let, říká ředitel liberecké nemocnice Luděk Nečesaný.

Pacienti v ohrožení života se dostanou dřív k ošetření

Liberec - Liberecká nemocnice včera otevřela centrální interní příjem. V kraji je zatím jediný.

Pomůže Liberec zachránit semilskou nemocnici?

Liberec - Bez jediné připomínky schválili včera krajští zastupitelé záměr Krajské nemocnice Liberec propojit se s nemocnicí v Semilech. Ta patří městu, potýká se ale s výraznými problémy.

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

https info

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT