VYBRAT REGION
Zavřít mapu
TÉMA

Kino Varšava

Kavárna ve Varšavě končí. Zůstane foyer opuštěné?

Liberec - /ANKETA/ Oblíbená Kino Káva v centru města končí. Hledá se její náhrada.

Kino Varšava se na čtrnáct dnů zavřelo kvůli rekonstrukci

Liberec - Prostor nejstaršího libereckého kina Varšava se uzavřel na 14 dnů pro veřejnost. Do 25. července zůstane uzavřená také kavárna Kino Káva, která normálně funguje ve foyer kina.

Návrháři představí nové kolekce ve Varšavě

Liberec - /GALERIE/ Božská, Ondřej Ludín a Pavol Dendis společně s dalšími umělci vystoupí na dnešním večeru, který je věnovaný módě.  

Kino Varšava loni navštívilo sedm tisíc lidí

Liberec - Nejstarší liberecké kino, postavené v roce 1908, od loňska znovu slouží pořádání kulturních akcí. Spolek Zachraňme kino Varšava jich v něm uspořádal 112, navštívilo je skoro 7000 lidí.

Kino Varšava získalo cenu architektů

Liberec - Rekonstrukce foyer nejstaršího libereckého kina Varšava získalo včera prestižní cenu Grand Prix architektů. Autoři Petr Hubáček, Zuzana Koňasová, Ondřej Pleštil a Jiří Žid, kteří zároveň stojí za spolkem Zachraňme kino Varšava, získali cenu v kategorii Architektonický design, drobná stavba a umělecké dílo v architektuře.

Kino Varšava otevře kavárnu. Už za týden

Liberec - Spolek „Zachraňme Kino Varšava" a kavárna „Kino Káva" slavnostně otevírají v pátek 13. února v 17 hodin kavárnu. Jde o první vlaštovku v projektu záchrany zchátralého kina.

Handrkovali se kvůli Varšavě

Liberec - Spolek Zachraňme kino Varšava může pokračovat v práci. Město k 1,8 milionu korun přihodilo dalších 400 tisíc.

Varšava se klube do krásy. I když pomalu

Liberec - Legendární kino Varšava ve Frýdlantské ulici v Liberci o víkendu na chvíli znovu ožilo. V sobotu krátce po poledni v něm začal devátý ročník Festivalu amatérských filmů Liberec.

Začala rekonstrukce foyer kina Varšava. Na sál však nezbylo

Liberec - Po skončení filmového festivalu Rozmarné léto, během něhož se každý den promítaly filmy před libereckou radnicí zadarmo, přichází na řadu rekonstrukce kina Varšava.

Dnes proběhne dobročinný večer pro kino Varšava

Liberec - Kulturní večer uspořádá dnes sdružení Zachraňme kino Varšava pro potenciální partnery, kteří se chtějí podílet na rekonstrukci objektu kina v Liberci. Součástí programu bude mimo jiné i aukce uměleckých grafik.

Varšava se otevře. Diváci budou sedět na balkóně

Liberec - I přes probíhající přípravy na celkovou rekonstrukci otevřou provozovatelé kino na začátku května pro veřejnost.

Záchrana kina Varšava stále pokračuje

Liberec - V prosinci se kino Varšava uzavřelo pro veřejnost, ale práce na jeho obnově probíhají i za zavřenými dveřmi.

Varšava se znovu zavře v prosinci

Liberec - Sdružení Zachraňme kino Varšava poslalo žádost o dotaci ve výši 20 milionů Regionální radě Severovýchod, která by ještě do konce roku měla rozhodnout o udělení či neudělení evropské dotace.

  • 1
  • 2

Vážení čtenáři,

náš web Deník.cz přechází kompletně pod zabezpečený protokol, který výrazně zlepší bezpečnost při procházení našich webů.

Z důvodu přechodu je nutné se znovu přihlásit k odběru upozornění na nejnovější zprávy - klikněte na tlačítko "Povolit", kterým si zajistíte odběr zpráv i do budoucna.

Děkujeme za pochopení.

POVOLIT