Sport

dnes 18:20

Liberec díky střídajícímu Voltrovi udolal Baník a uhájil místo v elitní čtyřce

Liberec – Fotbalisté Liberce se oklepali z porážky v Jihlavě i z konce sportovního ředitele Nezmara a díky výhře 2:1 nad Ostravou se udrželi na pohárových příčkách v první čtyřce.

dnes 16:32

Velké policejní manévry. Přijeli fanoušci Baníku

Liberec – Krátkodobě uzavřené ulice, blikající policejní auta, desítky nasazených policistů i členů antikonfliktního týmu. Poklidné sobotní odpoledne narušil příjezd fanoušků ostravského Baníku. Na fotbalový zápas se Slovanem Liberec jich dorazily stovky.

dnes 16:21

Blesková záchrana! Hráč měl zapadlý jazyk, pomohl rozhodčí

Frýdlant - Šlo o život! V Regionální lize mladšího hokejového dorostu mezi domácím Frýdlantem a hostujícími Benátkami nad Jizerou se obránce hostů srazil s domácím útočníkem a zůstal ležet na ledě.

včera 20:15

Liberec narazil, v Pardubicích mu utekl začátek

Pardubice - Po třech výhrách úřadující liberečtí vicemistři v 22. kole hokejové extraligy prohráli, nestačil na Pardubice, kde podlehil 1:5. Rozhodlo úvodních 21 minut, kdy se východočeský tým dostal do vedení o tři góly.

včera 06:55

Charitativní aukce Deníku vynesla 13 tisíc

Severní Čechy - Velká charitativní aukce sportovní dresů a dalších předmětů, kterou společně již počtvrté uspořádali regionální Deník a futsalový oddíl FC Lokomotif Ústí, letos vynesla přesně 13 tisíc korun.

včera 06:00

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Vyjde druhý díl projektu Deník nám fandí.

16.11.2017

Marek Kvapil: Vylepšit musím kondici, jinak to ale nebylo špatné

Liberec - Bílí Tygři si poradili s pražskou Spartou (5:4 po prodloužení) i za účasti nové akvizice Marka Kvapila. Ten sice branku nevstřelil, ale jeho formace hned dvakrát skórovala.

15.11.2017

Liberec nasadil Kvapila a v prodloužení porazil Spartu

Liberec - Po reprezentační pauze se hrálo 21. kolo extraligy a v jeho šlágru porazil vicemistr z Liberce na domácím ledě pražskou Spartu 5:4 v prodloužení.

14.11.2017

Je to na spadnutí! Až se dohraje podzimní část HET ligy, Nezmar odejde

Liberec – Srdcař Jan Nezmar opouští po úspěšném účinkování ve Slovanu Liberec své křeslo sportovního ředitele.

13.11.2017

OBRAZEM: Night of Warriors znovu zaplnila arenu

Liberecký kraj – Dvanáctý galavečer bojovníků opět nezklamal.

13.11.2017

Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Dnes, 13. listopadu, v něm najdete FC Slovan Liberec, I. ligu a ligu juniorů.

13.11.2017

Ve III. fotbalové třídě prvně Raspenava prohrála

Liberec - Sever má dohráno a v posledním kole prvně prohrála vedoucí Raspenava.

13.11.2017

Hrádek opět prohrál doma, Frýdlant jásá

V posledním kole krajského přeboru Hrádek prohrál zápas s Doksy, Frýdlant po čase zvítězil a odnesl to Bílý Kostel, oba týmy ještě budou hrát ještě jeden zápas, Višňová deklasovala poslední Semily, ale konec zdaleka nemá, protože ji čekají ještě dva soupeři.

11.11.2017

Junioři Liberce třikrát dotahovali

Liberec – Po špatném úvodu fotbalové ligy juniorů, kdy byli Liberečtí u všeho pozdě, dokázali nakonec třikrát dorovnat náskok Teplic a dokonce v závěru sahali po výhře.

10.11.2017

To je úlovek! Liberečtí Tygři zlákali Kvapila. Měl by nám pomoci, ví Pešán

Liberec - „Jsem rád, že majitel klubu podpořil investici do Marka Kvapila. Měl by nám výrazně pomoci,“ říká trenér a sportovní ředitel Filip Pešán.

8.11.2017

Ševc po postupu v LM: Dodá nám to obrovské sebevědomí

Liberec – Liberečtí hokejisté se na tuzemské scéně potácejí na chvostu tabulky, v Evropě však budí respekt.

8.11.2017

Zlej se(n) Liberec nepustil Kladno do čela

ladno – Futsalisté Liberce zabrali na Kladně a dokázali místní druholigový celek porazit, a tím mu zabránili jít do čela soutěže. „Těžký zápas a důležitá výhra. Ale dokázali jsme zopakovat loňské jednogólové vítězství,“ potvrdil kapitán Pavel Bína.

8.11.2017

Liberečtí trampolínisté mají dva tituly

Liberec - V Olomouci se konalo Mistrovství České republiky žactva ve skocích na trampolíně a liberečtí sportovci na něm vybojovali dva tituly, jedno druhé místo a dvě třetí místa.

7.11.2017

Bílí Tygři ve Švédsku kousali. A překvapili Evropu!!!

Hokejová Liga mistrů, osmifinále, 2. zápas: Frölunda Indians – Bílí Tygři Liberec 4:6 po prodloužení (1:1, 1:0, 2:4 – 0:1). Liberec jde dál

7.11.2017

Krajský přebor: Z Liberecka si připisovali vítězné body jen višňovští

Liberec – Hrádek je zklamán z výkonu rozhodčího, který ukázal jeho hráčům sedm žlutých karet a hostům nic. „Prohrávali jsme, ale za stavu 1:1 to vypadalo, že budeme bodovat.

7.11.2017

Eimann uzemnil Cvikov čtyřmi góly

Liberec - Pavel Eimann dokázal čtyřbodovému Cvikovu nasázet čtyři góly z celkových devíti, které poslední celek fotbalové I. A třídy chytnul od Krásné Studánky.

7.11.2017

Chrastava B se Štajnerem porazila Rozstání

Liberec – Fanoušci Rozstání nevěřili včera na Harcově svým očím. Za chrastavské béčko totiž nastoupil exreprezentant Jiří Štajner!

7.11.2017

Jedenáctka se točila v Žibřidicích

Liberec - Žibřidický kanonýr Jan Danczi zatížil konto višňovského Vrány celkem pětkrát a nakonec jeho tým dosáhl dvouciferného vítězství – 11:0!

6.11.2017

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představí sportovní týmy z regionu

Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Připravujeme první díl projektu Deník nám fandí.

5.11.2017

Liberec vyhrál v Chomutově gólem v prodloužení

Chomutov – Vypadalo to slibně, ale skončilo to remízou a prohrou v prodloužení. Piráti vyhrávali před reprezentační přestávkou nad Tygry z Liberce 2:0, ale hosté zápas otočili a vedli až do 58. minuty v opakování loňského semifinále v SD Aréně 3:2. Nakonec vyhráli Liberečtí brankou v prodloužení 4:3.

5.11.2017

Volejbalové hody, tři zápasy, tři výhry!

Liberec, Ústí n. L. – Ústí má vysněné první vítězství nad Benátkami. Liberec porazil v šlágru Ostravu 3:1, ženy Dukly netratily v Brně ani set.

4.11.2017

Dva góly debutanta Závišky pomohly Vysočině ke skalpu Liberce

Jihlava - Parádní poločas. Jihlavští fotbalisté ukončili ve třináctém kole nejvyšší fotbalové soutěže sérii čtyř porážek v řadě a více než měsíční čekání na další vítězství. Především zásluhou skvělého výkonu v prvním dějství zdolali na svém hřišti favorizovaný Liberec 3:1.

4.11.2017

Kam vyrazit za fotbalem na Liberecku

Liberecko – Přinášíme přehled fotbalových utkání, které se uskuteční o víkendu.

4.11.2017

KRÁTCE: Co se děje ve sportu na Liberecku? Přečtěte si krátké zprávy

Liberec – Otevřený turnaj ve vybíjené; liberecký basketbal se bude hrát i o víkendu; Knejzlík, Kulhánek a Havelka budou reprezentovat či Pohár olympijských nadějí hostí od včerejška Liberec.

4.11.2017

Drtina a Hrudová vyhráli trampolíny v Salzburgu

Liberec – Josef Drtina z klubu Trampolíny Liberec vyhrál ve své kategorii 15 – 16 let závod ve skocích na trampolíně v rakouském Salzburgu.