Předseda ČOV Kejval: Ledecká? Ona bude letos královnou olympiády

/ROZHOVOR/ Přijel na otočku z dějiště Olympijských her, aby v Ostravě a Brně zhlédl dění na Olympijských festivalech, jichž je duchovním otcem. Předseda Českého olympijského výboru Jiří Kejval hýřil dobrou náladou.

Fotbalová příprava pokračovala přátelskými zápasy

Přinášíme výsledkový servis přátelských utkání.

dnes 07:00

Žáci Slovanu Liberec U15 prohráli s Němci

Liberec – Slovan Liberec poměřil v pátek odpoledne na umělce U Nisy síly v kategorii U16 a U15 s německým týmem Chemnitz.

dnes 06:30

Jan Rázl získal bronz na celostátním turnaji

Liberec – Jan Rázl z Badmintonového klubu Technické univerzity v Liberci si přivezl bronzovou medaili z celostátního turnaje GP A v badmintonu v kategorii do 15 let, který se konal v Brně. Spolu s ním na tomto turnaji reprezentovaly Liberec ještě Klára Malcová a Eliška Stejskalová, těm se však už tolik nedařilo.

dnes 06:00

Sakura byla na Ikizama Cupu. Liberecká výprava vybojovala pět cenných kovů

Liberec – Judisté z liberecké Sakury se prali na tatami v polské Piaseczně. Mezinárodních závodů se zúčastnilo na 460 judistů ve čtyřech věkových kategoriích.

dnes 06:00

Nádherných pět bodů vybojoval liberecký florbal v nejvyšších soutěžích

Liberec -  Muži FBC dokázali k plichtovému bodu přidat druhý ze samostatných nájezdů, Crazy girls mají všechny tři z Olomouce.

včera 20:26

Holoubek se senzace v premiéře nedočkal, Liberec prohrál na Spartě 0:2

Liberec - Nový liberecký trenér David Holoubek si premiéru u nového mužstva odbyl na Spartě, kde dříve působil.

včera 16:16

Liberec - Do konce základní části extraligy volejbalistů zbývají pouhá dvě kola a situace v popředí tabulky se díky liberecké výhře v Českých Budějovicích dramatizuje.

včera 13:36

Další medaile! Bronz pro Erbanovou, vybojovala ho ve sprintu na 500 metrů

Na nejkratší rychlobruslařské trati, sprintu na 500 metrů, vybojovala česká jezdkyně Karolína Erbanová bronzovou medaili! Lepší byla pouze zlatá Japonka Nao Kodairaová a stříbrná Korejka I Sang-Hwa.

včera 11:24

Výhra ve skupině! Češi si poradili i se Švýcary

/FOTOGALERIE/ Ani ve třetím olympijském zápase nenašli hokejisté České republiky přemožitele a po úspěších nad Koreou a Kanadou v neděli ráno našeho času porazili Švýcarsko 4:1. Tím si zajistili vítězství ve skupině a přímý postup do čtvrtfinále.

včera 01:36

Hlavní závod ČEZ Jizerská padesátka čítá několik tisíc sportovců

Bedřichov - Mezi významné osobnosti a sportovce, kteří se postaví na start hlavního nedělního závodu, patří například kandidát na prezidenta České republiky Marek Hilšer, herec Jakub Kohák, skifař Ondřej Synek, boxer Lukáš Konečný či lyžař Dušan Kožíšek a mnoho dalších nadšených lyžařů.

17.2.2018

Druhý den 51. ČEZ Jizerské 50: dvě klasiky, závod firem i Tata Bojs

Bedřichov - Druhý den 51. ČEZ Jizerské 50 je u konce. Do závodních stop se v sobotu postavilo skoro 1700 závodníků. Program letošního ročníku obohatilo vystoupení kapely Tata Bojs na ČEZ Energy festu.

17.2.2018

Sportovci tleskají Ledecké. Američanka chce znát její DNA

Skvělá, senzační, báječná. Jen samá superlativa se snáší na adresu české zlaté medailistky Ester Ledecké. Přečtěte si, jakým zůsobem jí skládají hold slavní čeští i světoví sportovci.

17.2.2018

Češi bojovali jako lvi. Kanadu porazili 3:2 po nájezdech

/FOTOGALERIE/ Čeští hokejisté v druhém zápase olympijského turnaje porazili Kanadu 3:2 po samostatných nájezdech. Národní tým předvedl mnohem lepší výkon než proti Koreji a rázně vykročil do čtvrtfinále.

17.2.2018

Ledecká je zlatá! Na OH šokovala vítězstvím v super-G. Na lyžích

/FOTOGALERIE/ Ester Ledecká šokovala na olympijských hrách vítězstvím v superobřím slalomu. Vyhrála o setinu sekundy před obhájkyní zlata Rakušankou Annou Veithovou. Vítězství české reprezentantky je bezesporu největším překvapením právě probíhajících her.

16.2.2018

Sáblíková získala šestou olympijskou medaili, na pětce vybojovala stříbro

/FOTOGALERIE/ Zlato z toho sice není, zato medaile ano. Rychlobruslařská legenda Martina Sáblíková si na své oblíbené olympijské trati pět kilometrů vybojovala skvělé stříbro!

16.2.2018

Parádní stíhací jízda a třetí medaile! Samková vyjela bronz

/FOTOGALERIE/ Česká výprava má další medaili. Možná se čekalo o něco více, ale bronz Evy Samkové ze snowboardcrossu je skvělým úspěchem a věčně usměvavá sportovkyně neskrývala v cíli nadšení a spokojenost.

15.2.2018

Trápení a hubená výhra. Hokejisty na OH málem zaskočil korejský outsider

/FOTOGALERIE/ Česká hokejová reprezentace nevstoupila do olympijského hokejového turnaje šťastně. Národní tým sice porazili domácí Jižní Koreu 2:1, hubený výsledek proti outsiderovi skupiny je ale zklamáním.

14.2.2018

Liberecký prezident odlétá do Tokia. Bude organizovat World Masters

Liberec - Lukáš Škoda z Liberce, ve sportovním světě zvaný Lucaso, je ambasadorem freestyle fotbalu, se kterým putuje po celém světě.

14.2.2018

Hit sezóny: Drama do posledních vteřin! Liberec porazil soupeře a udržuje náskok

Liberec - Teprve tři minuty před koncem zakončil Jakub Žoček ranou po zemi akci Libereckých. Skvělý gólman Tatour byl krátký a liberecký tým vybuchl nadšením: 2:1! Navíc „Žoky“ trefil stý gól v ročníku.

13.2.2018

Liberečtí karatisté se na mistrovství Evropy neztratili

Liberec - Reprezentace v karate startovala na 45. Mistrovství Evropy dorostu, juniorů a U21 WKF - jediné olympijské federace karate.

13.2.2018

Krajský hokej dohrál základní část

Liberec – Na tři stovky diváků v Lomnici vidělo výhru domácích nad vítězem základní části Krajské hokejové ligy z Turnova. Slavoj Liberec porazil doma Českou Lípu a patří mu nakonec 3. místo.

12.2.2018

Liberec - Třikrát vedl vedoucí soutěže Pampuch Liberec nad hosty ze Slatiny o tři branky, aby nakonec bral jen bod za domácí plichtu ve futsalové divizi.

12.2.2018

O víkendu proběhly fotbalové přípravy na Liberecku

Liberec – Přípravné fotbaly sehrály liberecké týmy, z nichž divizní Chrastava nastřílela Rumburku třináct branek.

12.2.2018

Mladá Boleslav roli favorita potvrdila svým devatenáctým vítězstvím

Bohužel to bylo na hřišti volejbalové Dukly Liberec proti FBC Liberec ve florbalové Superlize mužů. V měření nejlepších střelců – domácího Radka Valeše a boleslavského Jiřího Curneye – to bylo 1:1 na góly.

12.2.2018

DENÍK NÁM FANDÍ: Nový seriál představuje sportovní týmy z regionu

Liberecko – Nenechte si ujít pondělní tištěné vydání Libereckého deníku! Dnes, 12. února, v něm najdete hráče z FC Slovan Liberec (dorost a přípravka)

11.2.2018

Olympijské stříbro míří do Vrchlabí, Krčmář kousek od vítězství

Vrchlabí - Senzačního úspěchu dosáhl český biatlonista Michal Krčmář v nedělním sprintu na 10 kilometrů na Olympijských hrách v Pchjongčchangu. Se ztrátou necelých pěti vteřin za vítězným Němcem Peifferem skončil na druhém místě!

10.2.2018

První den, první medaile. Vítková trefila na OH ve sprintu bronz

První medaili pro českou výpravu a zároveň také první osobní v individuálních závodech vybojovala ve sprintu na 7,5 kilometru biatlonistka Veronika Vítková.

9.2.2018

Pojďte na Olympijský festival! Kupte si sobotní Deník s volnou vstupenkou

V sobotu 10. února vyjde ve všech regionálních Denících po celém Česku tradiční oblíbená příloha Víkend, tentokrát věnovaná zimním olympijským hrám v jihokorejském Pchjongčchangu. V příloze najdete i dárek: voucher v hodnotě 50 korun pro vstup zdarma na Olympijské festivaly, které se během olympiády konají v Brně a v Ostravě.

9.2.2018

Malý fotbal jde do finiše. Do velkého finále postupují čtyři nejlepší celky

Liberec - Blíží se finiš Liberecké ligy malého fotbalu, ve kterém stále neochvějně vede Stoltík, který ve velkém utkání dokázal porazit tým Sarka Farka 2:1 a také 4:3 Stolspol.